Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam dość ciągłego dostawania banów, za to, że admini nie rozumieją pojęcia "textury". Ja wam wyjaśnię drodzy "admini". Textury to bugi mapy na które da się wejść poprzez nieprawidłowości w mapie  przez co widzimy przez ściany i wszystkie zakątki mapy. Bycie na skrzyniach, bramach i tego typu rzeczach nie są texturami. Ogarnijcie się trochę i przynajmniej o tym poczytajcie, bo wykazujecie totalny brak doświadczenia w tym co robicie. Jak mogę dostać bana za to, że skoczyłem na bramę dwoma skokami? Nie użyłem bugu mapy i spokojnie tam mógłbym wejść jeden gracz na drugim. Drodzy kochani "admini" jeżeli podsadzi mnie 3 kolegów z drużyny i będę na najwyższej skrzynce to jestem na texturach czy nie? Sami sobie odpowiedzcie na to pytane... Piszecie w swoich podaniach jakie to macie doświadczenie w adminowaniu i w ogóle jacy to jesteście zajebiści, a wcale tak nie jest. Nie którzy admini zachowują się jak dzieci. To nie jest skarga, więc nie będę wymieniał tutaj graczy, którzy nie wywiązują się ze swojej roli ( dla h@ na priv, wystarczy powiedzieć ). Chciałbym zapytać również czym kierował się admin Wyindywidualizowany dając mi bana? Znajomością map,textur i wszystkich bugów mapy? Chętnie poznam twoją wypowiedzieć na ten temat.

 

Wróćmy do meritum, mógłby ktoś zrobić ( najlepiej mapper ) wykaz większości textur, najczęściej granych map. Chodzi mi o dokładne przedstawienie miejsc "zakazanych". Tzn, tam gdzie nie można wejść. Graczom na pewno by się to przydało,a przede wszystkim poprawiłoby to grę i ułatwiło zadanie "adminom", na ich korzyść ( mniej pracy, ścigania graczy ).

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety tutaj zasady są jasne i nawet nie próbuję tutaj polemizować z Twoją wypowiedzią. Tam gdzie byłeś jest TXT. Tyle z mojej strony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Regulamin mówi jasno , nie możemy dodawać nowych punktów sami . Nad bramą to są TxT bynajmniej na naszym serverze . Tyle ode mnie . Jeżeli admin da Ci bana niezgodnie z regulaminem napisz skargę i przedstaw dowody .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...