Skocz do zawartości
Gość

Skarga na BounDer'a.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postawilem miny przy hostach. 

Ok moja wina, przyznaje sie. Powiedzialem eR'owi zeby zawolal administratora. Zawolal wiec wyszlem ale po chwili wrocilem przyjac na klate tego bana bo wole teraz niz pozniej a 30min to nic.

Ale nagle widze...

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 2 hours , 57 minutes and 2 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : Presto von Dictionare 

[AMXBans] Reason : ' Miny ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 97499790 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 79.191.191.18 ' 

[AMXBans] =============================================== 

Kicked : You are BANNED. Check you

 

Miny, Pułapki - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie   ich/przejście przez nie. ( Ban 30 min)

UWAGA! Co do długości kar to:

- Następnie bany ( Tutaj od poziomu nie przestrzegania regulaminu ale jak admin będzie dawał np ze ktoś nie wykonuje celów mapy np. ban na godzinę to będzie miał rozmowę )

 

Rozumiem, ze to, ze postawilem 2 miny przy hostach zwieksza karę razy 6?

Bo ja czegos tu nie rozumiem.. No chyba, ze "ucieczka" powiekszyla kare ale nic o tym nie widze w regulaminie wiec albo go przestrzegamy albo nie..

Moge postawic moja reke i noge, ze to przez znajomosc bo eR za przeklinanie i jazde po mnie nawet nie dostal ostrzezenia slownego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem Ci dać bana na godzinę, za to że uciekłeś. Żeby nie bylo, że wejdziesz sobie jak już mnie nie będzie, a Ty dalej będziesz bezkarnie grał. Więc bana już ściągam, bo godzina dawno minęła. Wybacz że tak późno zobaczyłem skargę.

 

 

 

Co do eR.'a tak, jestem jego znajomym, ale to nie przyczyniło się do długości Twojego bana. Jeżeli jesteś w stanie udowodnić, że eR przeklinał i Cię wyzywał ( a jesteś w stanie, gdyż na serwerze jest hltv ) to napisz na niego skargę. Możesz to zrobić, jeżeli dowody będą on również zostanie zbanowany mimo znajomości. Myślę, że skargę mogę zamknąć, jeżeli się z tym nie zgadzasz, napisz mi na PW to ją otworzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...