Skocz do zawartości
Gość

Bang Bang ! Wbijam :D

Rekomendowane odpowiedzi

Taki prosty zwyczaj, sie przywitaj ! :]

 

Siemanko z tej strony Paweł, mam 20lat, jestem Biały zewnatrz, czarny w środku ?

 

mieszkam w okolicach Poznania dokładniej w Nowym Tomyślu ;]

 

spokojny, uczciwy i fair przedewszystkim ^^ dlatego też prosze to wziąść pod uwage, przed wyzwiskami i bez prawnymi osądami ?.

 

Elektronik z zawodu jak i klasa na servie :diablo:

 

gram na CODMOD 200lvl. mam już 142 lvl klasy, i robie za freefraq'a :cray:

 

mam pozytywne nastawienie do każdego gracza, i kocham się smiać <3. Humor to rzecz Święta !!

 

gadam głupoty i nie raz sie zdarzy ze ktoś mnie nie zrozumie, ale zawsze można sie dogadać.

 

trzeba mieć święta cierpliwość i skila przedewszystkim

:crazy:

 

interesuje się kulturowością lat 80'90. Biografią artystów muzycznych, amerykańskim rapem, gangami, bronią, narkotykami, dziwkami (_.)_.), no sami wiecie, tworzeniem muzyki, motoryzacja, komputerami, elektroniką, handlem, ogrodnictwem i chemią.

 

słucham muzyki : Rnb, Hip Hop, Rap, Reage, Trance, Bit, Techno, Electro, House, Bassline, Hardstyle, Freestyle ?

 

jeśli będe komuś mogł pomoc z doborem muzyki lub poszukiwaniem nie znanych nazw utworów :air_kiss: to się polecam ?

 

 

 

Pare osob juz mnie zapewne zna, kojarzy to wie że napewno się miło będzie grało ^^ tym bardziej że kojarze sam w sumie duża grupe osób która grala ze mna na cs-nrg.eu, jeśli sam mnie kojarzysz... napisz, nie gryze ?

 

 

 

polecam się w godzinach nocnych bo poki co, nigdzie nie pracuje i urlopuje już prawie pół roku, myśle że nie będziesz miał złego zdania na mój temat ?. Wystarczy poznać i już :yahoo:.

 

Wszystkim życze miłej gry, dużej ilości fragów, i RASHOWANIA !

 

bo nie kampimy, i nie czekamy na wroga ;p bo zawsze sie pojawia za plecami ! pamiętajcie ???

 

 

 

Jeszcze raz witam i w sumie dzieńdobry

:hi:

 

 

 

 

 

Kolor czerwony i  zielony jest przeznaczony dla Administracji .. ;).Usuwam  i dostajesz upomnienie .

 

 

//veq

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...