Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]-,-

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:2:40 / dzisiaj
Nick admina/gracza, który zawinił: DounDer BounDer jakoś tak.
Dowody: HTLV.
Świadkowie:
Uzasadnienie: Więc tak jakiś ziomek wbił i graliśmy i coś tam się stało ze do niego napisałem ze ma nie blokować i rzucać Fleshy na Twarz, tak że napisałem to na u@ lecz zero reakcji, a więc Ten co do niego gadałem na temat FB zaczął mnie wyzywać od " Gimbusów i tym podobne" ja napisałem do niego , że ma ogarnąć i iść do Gimnazjum a Nie ogar o nicku DounDer zbanował mnie za to ze napisałem na temat szkoły, wbiłem i zaczął mi płakać ze mam przeprosić za to co napisałem " chuj ci w mamę " a to napisałem po prostu z denerwowania ;) a było koło 4 adminów na serwerze skąd wie ze to było do niego ? ;0 


Więc zamiast przedłożyć bana o 2 h czy ileś tam bo jeszcze nie był pewny do kogo to było to ten nie umie i nie zna się jak przedłożyć to on na mnie czekał , haha  jakim to trzeba być człowiekiem zęby na kogoś czekać żeby znowu dać bana , masakra co ten typ robi ;)
więc zbanował mnie za Obrazę ,  na 24 godziny , Pierwsze nie ma dowodów do kogo to było , po drugie jak on ma czelność do mnie pisać ze mam go Przepraszać on chyba z Księżyca się urwał.

 

 

// Ostrzeżenie. Powód: Nieuzasadniona skarga. [n-ty dzien]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No widzisz, Gówno mnie obchodzi do kogo to napisałeś, dostałeś bana na 5 minut, po czym napisałeś na U@ to co napisałeś. Sam się przyznałeś do tego. Przedlużyłem Ci bana na 24h, mam do tego prawo. I masz racje, czekałem aż wejdziesz, żeby dać Ci szanse przeprosić, czego nie zrobiłeś ;) Uwierz, potrafię przedlużać bany i dużo więcej. Już teraz mogę Ci powiedzieć, że bana Ci nikt nie ściągnie, więc możesz czekać 24 godziny. ;) Może to Cię nauczy szacunku dla przynajmniej mojej Mamy, 24 godziny w zupełności powinny wystarczyć. Żegnam ozięble.  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrząc na link podany przez n-tego. Conse, jeżeli tu zajrzysz, co powiesz na przedłużenie bana do 3 dni bądź tygodnia? Nie wiedziałem, że sytuacja się powtórzyła, także proszę wydaj wyrok :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I będziesz bez przerwy banowany. Bounder czyń swoją powinność. Chamstwa nie tolerujemy. Potrafimy też zbanować zakres IP bardzo tego chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...