Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Jailbreak, problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż dziś chciałem sobie zagrać na jailbreaku i znalazłem oto taki komunikat:

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : -nella.

 

[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

 

[AMXBans] Your IP : ' 83.6.58.156 '

 

[AMXBans] =======================================

 

 

 

Twój nick podczas gry: Dariusz?

 

Godzina, data zdarzenia: Nie wiem.

 

Mapa: Nie wiem.

 

STEAM_ID / IP:  89.76.77.20

 

Uzasadnienie: Otóż pisze mi w consoli, że mam bana, ale nie zwykłego bana, z ss'ami na nick, który widze pierwszy raz. Jeżeli admin jakiś mógłby podać godzinę zrobienia tych ss to może byłby jeszcze jeden dowód mojej niewonności, ponieważ bodajże do 19:46 grałem na jailbreaku i potem to tylko kima i nic więcej. Nie chcę mieć problemów przez te samo ip i chciałbym dostać ub jeżeli to jest możliwe. Jednak jeżeli nie to muszę się pożegnać z serwem, który mi się strasznie podoba;) Pozdrawiam wszystkich i proszę o jak najszybszą odpowiedz na moje zażalenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym dał mu UB na to IP a przecież osoba zbanowana w tym przypadku -nella zmieniła zapewne już ip i siedzi pod innym ip lub na innym servie/sieci

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja na prawdę jestem niewinny ;s  Nie wiem co tutaj powiedzieć jednak mam nadzieje, że mnie odbanują. Teraz muszę siedzieć na serwie z włączonym steam bo na ns mam bana. Jeżeli jednak nie mogę siedzieć na steam to sorry, ale musiałem się z kimś skontaktować;) Pozdrawiam i oczekuje na decyzję w sprawię tego tajemniczego bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja na prawdę jestem niewinny ;s  Nie wiem co tutaj powiedzieć jednak mam nadzieje, że mnie odbanują. Teraz muszę siedzieć na serwie z włączonym steam bo na ns mam bana. Jeżeli jednak nie mogę siedzieć na steam to sorry, ale musiałem się z kimś skontaktować ;) Pozdrawiam i oczekuje na decyzję w sprawię tego tajemniczego bana.

 

 

Nie możesz siedzieć na steamie , bo dostaniesz bana z powodem "aktywny ban" i już w ogóle sobie nie pograsz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...