Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][COD-MOD201lvl] Brak bana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie widnieje na liście banów, w AMX BANS. A jednak nie moge wejsc na server... ponieważ jednak dostałem bana??? gdzie tu logika ??? a moze ktoś sobie żarty robi? jesli można to jakoś naprawić lub zrestartować było by miło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh właśnie mam tak samo tylko że na cod 500k. Grałem wczoraj jakoś do 00:30 i sam wyszedłem z serwa, a dzisiaj rano "You are BANNED. Check your console"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możliwe że spamowaliście jak był full serwer że chcecie wejść i serwer odebrał to jako ddosa. Zresetujcie ruter i pc jak nie pomoże to zostaje wam tylko czekać nic więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w problemach opisalem wlasnie opcje która mogła by być powodem tego bana... więc te bugi z nextmap na samym końcu gdy wyświetla nam sie tabela z wynikami, to tak zostaje i nic dalej nie idzie... trzeba samemu sie laczyc ponownie z serv... lub tez jak to zazwyczaj sie dzieje... server poprostu nie odpowiada ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reset router`a i pc nic nie dał. " jak nie pomoże to zostaje wam tylko czekać nic więcej." na co mamy czekać ?!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...