Jump to content
Guest

[ZAMKNIĘTY][COD-MOD201lvl] Brak bana

Recommended Posts

Witam, nie widnieje na liście banów, w AMX BANS. A jednak nie moge wejsc na server... ponieważ jednak dostałem bana??? gdzie tu logika ??? a moze ktoś sobie żarty robi? jesli można to jakoś naprawić lub zrestartować było by miło.

Heh właśnie mam tak samo tylko że na cod 500k. Grałem wczoraj jakoś do 00:30 i sam wyszedłem z serwa, a dzisiaj rano "You are BANNED. Check your console"

Możliwe że spamowaliście jak był full serwer że chcecie wejść i serwer odebrał to jako ddosa. Zresetujcie ruter i pc jak nie pomoże to zostaje wam tylko czekać nic więcej.

w problemach opisalem wlasnie opcje która mogła by być powodem tego bana... więc te bugi z nextmap na samym końcu gdy wyświetla nam sie tabela z wynikami, to tak zostaje i nic dalej nie idzie... trzeba samemu sie laczyc ponownie z serv... lub tez jak to zazwyczaj sie dzieje... server poprostu nie odpowiada ;)

Reset router`a i pc nic nie dał. " jak nie pomoże to zostaje wam tylko czekać nic więcej." na co mamy czekać ?!

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...