Skocz do zawartości
Gość

Ulepszyć prośby o range/kanał

Rekomendowane odpowiedzi

Jak miałem range na ts to jak akceptowałem prośbe np. o range to od razu ją nadawałem nawet jak nie było tej osoby co prosi na serwerze warunkiem było żeby chociaż raz wbiła na TS a teraz moderatorzy albo nie umieją / nie mają uprawnień do takiego dawania i jest bez sensu to tak samo można na ts poprosić a nie po przez forum prośba do czerwonych jest taka żeby nauczyli Moderatorów albo dali im uprawnienia do takiego nadawania to samo z kanałami.

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przesadzasz. Moderatorzy TS znają swoje obowiązki i potrafią je wykonywać. W innym wypadku ta funkcja nie zostałaby im powierzona. Mam wrażenie, że wylewasz swoją frustrację, atakując niepotrzebnie innych. Trochę słabo to wygląda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to powiedz jaki to ma sens ? Piszesz prośbę o range i musisz i tak czekać na Modka na ts to i byś mu na priv napisał :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boże jupiczek Straciles rangi i teraz szukasz dziury w calym robisz sie smieszny i zarazem zenujacy Uwalniasz teraz prawdziwego dziecinnego 12 latka 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ej vargu co do Moderatorow nie masz prawa sie czepiac sam zanim dostalem modka ts Zglaszalem ci wilelokrotnie na ts poprzez poke i nie reagowales a kiedy juz zszeddles na kanal upomniales i nic wiecej nie zrobiles wiec nie czepiaj sie modkow

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...