Skocz do zawartości
Gość

PEQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: PeQ.

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'Obraza'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:27516258'

[AMXBans] Your IP: '77.113.29.168'

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

 

 

gramy sobie na westwoodzie, piszac do Admina PeQ, po raz pierwszy. Nie uzyskalem odpowiedzi, po raz drugi tez nie. I tak moze do 10 razu, w koncu w wyniku pelnej irytacji napisalem, cytuje "ja jebie co za typ". Nie obrazilem go w zaden sposób, przeklinac mozna, szczegolnie ze jest godzina 5 nad ranem, wiec ja sie pytam ZA CO TEN BAN? W dodatku, dodatkowo dodam iz drugi gracz mial jakis problem, po 3 próbie nawiazania jakiegokolwiek kontaktu z adminem, raczyl mu odpisac "czego chcesz", po czym znow "zamarł i znow nikomu nie odpisywal, olewal nas totalnie, a ten kolega ktory do niego pisal, widocznie mial problem bo pisal co chwile "PeQ pomoz mi prosze", ale admin niestety nic nie zrobil olal go totalnie, w sumie tak samo jak i mnie. Ja smiem twierdzic ze dostalem tego bana bez podstawnie, bez przyczynowo i bezprawnie. To jest jawne łamanie regulaminu, PeQ moze wreszcie raczysz cos napisac i NAPISZESZ?

 

 

ps nie widzialem dzialu ze skargami wiec pisze tutaj

 

Pozdrawiam Efekt Lucyfera (nietoperz)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tym miłym graczem byłem ja ;) no i jeśli chodzi o tą sytuacje, owszem i jestem jako świadek :) gramy wlasnie z Luckiem po nocach i zdarza sie duzo zauwarzyc a co do tej sytuacji to nie wypadało odrazu banować. Ponieważ uniemozliwianie grania, zniechęca do servera. Thx

 

 

 

// Upomnienie za wypowiedź w dziale UbT / LOVO`ley D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po pierwsze Ban sluszny "ja jebie co za typ" takie cos skierowane do admina to obraza a twoj kolega powinien dostac bana za spam  poniewaz ja mu odpowiedzialem na jego pytanie a on i tak mi spamowal  tyle mam do powiedzenia w tym temacie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...