Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

[BEZ UB]UB

Recommended Posts

Guest Guest

Twój nick podczas gry:B.R.O.exe.P.R.O

Godzina, data zdarzenia:ok. 18:30 29.10.2013

Mapa:chyba el_dorado

STEAM_ID / IP:192.168.1.10

Uzasadnienie:nie wiem co to ale. Wchodze na serwer gram gram... zabilem gościa i dostalem perk : awp snajper, no i jade ich, wkońcu mam 1/1 z awp a tu za chwile : "zostałeś zbanowany powód : czitowanie"  byłem czysty, nawet ss nie zrobił .

prosze o szybkiego UnBana.]

aha bym zapomniał na serwerze : CodMod 500k lvl

Guest Guest

Obejrzałem Demko i Ewidentnie masz Wh i Aima oraz jeździsz celownikiem po modelach. Siedzisz w 2.35-6 siedzisz w domku jedziesz po modelu i Bańka wpada. Wchodzi do cb po drabinie ty celujesz w nogi i wchodzi headshot. Według mnie brak ub. Chyba ze 100 Reklam

A więc tak , gracz B.R.O.exe.P.R.Ootrzymuje awp , chodzi szuka celów a gdy tylko pojawia się wróg automatycznie jedzie po modelach i zabija . 2:39 bodajże celownik wskakuje mi na przeciwnika ( jedna z "lepszych" akcji).  2:50 patrzy sobie z tego domku przez białą tablicę i stara się zabić wroga który prawdopodobie tam się znajduje (podejrzewam że był to gracz Eddy.) . Moim skromnym zdaniem gracz odpalony i słuszne otrzymał bana . Tyle z mojej strony . Mam nadzieję że te akcje wystarczą.

Guest Guest

Jak dla mnie tez odpalony :) Dziwnie się w ściany patrzy i jak strzela to od razu w głowę.

Guest Guest

Ban zostaje

ps. tzw. PIEC 8)

zamykam

Guest Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

aztn.png

Witaj Graczu.

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

Uzasadnienie:

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...