Skocz do zawartości

Nie wiem o co chodzi


MaaSteer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie wszystkich :)

 

 

 

Mam problem a mianowicie gdy wchodzę na serwer wyskakuje mi, że dostałem bana za czitowanie co jest niemożliwe bo nie dostałem żadnego bana :) Ktoś musiał wejść na mój nick i na nim czitować i nie wiem co mam teraz zrobić :) Pomóżcie, nie wiem nawet dokładnie kiedy to było ale myślę, że między 18 a 20 :)

 

 

 

 

 

Plus o ile się nie myle dostałto ktoś kto ma steama a ja takiego czegoś nie posiadam:) 

 

 

A o to wycinek z konsoli :

 

 

 

  

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : MateR 

[AMXBans] Reason : ' Cheatujesz [WYJASNIJ] Multi-Head.pl ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 1966276341 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 83.31.57.67 ' 

[AMXBans] =======================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym demku widać, że czituje? No prosze was, zacznijcie odróżniać czity od farta/skilla/trzęsienia się ręki :) Gram na tym serwerze od roku/póltorej  i myślicie, że grałbym na czitach? :) Serwer jest genialny dlatego nie widze potrzebny używania czitów a to, że mam skilla/farta to już całkiem co innego :) Moze niech się inni wypowiedzą na temat tego demka :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrze, teraz już będe pisał tylko poprzez opcje edytuj :)  

 

Nie oglądałeś ale mógłbyś obejrzeć bo widze, że masz range UB team a to, że jeden cżłowiek obejrzał to nie znaczy, że ma racje bo każdy przecież może się pomylić :)

 

Ale skoro przez rok/półtorej nikt nie wykrył u mnie żadnego aima ani innych czitów to chyba na coś wskazuje, przynajmniej moim zdaniem :)

 

Jeżeli koledzy nie uznają mojej gry za czystą to, że tak powiem, nie będe się pchał tam gdzie mnie nie chcą :) I jeżeli tak będzie, że waszym zdaniem grałem na czitach to ja potraktuje to jako ogromny komplement... Jestem aż tak dobry, że oskarżają mnie o czity :)

 

Czekam na wypowiedzi innych :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tushirek Ja wiem, że grałem czysto, taka wiedza mi wystarczy :) Zobaczymy jak wypowiedzą się admini :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz posta pod postem, opcja "Edytuj" tak od sobie tutaj nie jest.

 

Demka nie oglądałem, bo jak już kolega z teamu obejrzał, to nie miałem powodu.

 

Piszesz to co każdy inny, czyli o skillu, farcie, itd. Staż i ban nie mają nic wspólnego.

 

Jeżeli koledzy albo Silverka nie uznają Twojej gry za czystą, UB dostaniesz po wykonaniu 100 reklam naszej sieci albo wykupieniu u Czerwonych.

 

 

EDIT: @Sunn O))) jutro jak wrócę ze szkoły to obejrzę i ocenię.

 

@MaaSteer wtedy nie widziałem sensu abym ja również obejrzał demko. Wszystko co tutaj napisałem, to przez telefon, a na nim demka nie sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prosiłem, właściwie dałem Cię do działu UBT aby sprawdzili owe demko, bo moim skromnym zdaniem były ewidentne przeskoki, żaden admin nie chciał wtedy wejść na specta, więc wziąłem sprawy w swoje ręce i oglądałem cię ok. 3 rundy po czym stwierdziłem, że przeskoki nie są naturalne dlatego nakręciłem demko i je wrzuciłem w odpowiedni dział. Jeśli jednak po obejrzeniu demka przez innych UBT okaże się, że byłeś czysty, w takim wypadku przepraszam ;) 

 

Wiem nie mój dział, ale miałem coś tutaj do powiedzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...