Jump to content
UnT[t]

[ODRZUCONE]Podanie - UnT

Recommended Posts

Nick: UnT

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, byłem adminem już X razy.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-10

Staż w CS-sie: 6lat

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/UnT/80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!: Chcę pomóc w ogarnianiu serwera, bo czasami naprawdę tego brakuje. Nic się nie stanie, jeśli podanie zostanie odrzucone, po prostu zrozumcie, że chce pomóc. Na forum jestem zarejestrowany już chyba z niecałe pół roku, na serwerze jestem bardzo często.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tyg. z 2-4h, a w weekendy dużo dużo więcej.

Kontakt: Steam, forum

Patrząc na GameTracker , widzę, że na serverze jesteś bardzo aktywny . Jednak muszę stwierdzić , że za bardzo Cię nie kojarzę . Nie mam zbyt wiele do powiedzenia na twój temat . Widać , że masz doświadczenie , jednak moim zdaniem podanko troszeczkę za szybko daj się poznać. :) Powodzenia .

Szczerze to malo cie kojarze, fajnie ze masz doswiadczenie itd lecz malo osob cie kojarzy lecz sadze ze to nie problem 2- 4 h troszke malo, pokaz sie ludziom wejdz na ts itp jak na razie male tak

Ja cie kojarze bo często mnie wyzywasz że gram na ninji :)

Po mimo tego jestem na TAK.Ogarnięty,często rano na serwie!Myśle że sie nada.

Moim zdaniem przyda się kolejna doświadczona osoba. W grze widuje go z rana i pod wieczór a w weekendy często. Jestem na TAK!

• Administrator

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

odrzuc.png

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...