Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem Wybuchów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zauważyłem ostatnio, że gra polega nie na strzelaniu, a to jest przeciez cod mod, tylko na wybuchaniu.

 

Gdyby można byłoby zobaczyć, co mnie zabijało przez całą karierę dam sobie rękę uciąć, że 30% to granaty albo dym od stalkera.

 

Prawie kazda klasa premium ma granat, niektore maja co chwile, a niektorzy maja 1/3 z niego...

 

1 lvl jednym machnięciem rozwala 100 + 2 innych gośći.

 

Co z tym zrobic?

 

Limit granatów, osłabić moc, zmniejszyć ich ilość.

 

Cs_assault gram terro 2/6 staty, nie wybiegne bo rozstrzelają, zostane, dym przez sciane mnie zeżre albo dostane 3 granaty, myślę, że to już widział każdy, de_dust2 staty 17/4, mam gdzie uciekać.

 

Jak dojdą miny to już wgl. się nie można ruszyć.

 

Wg. mnie trzeba coś z tym zrobić, bo to psuje całą magię strzelania, gracze wybuchają, a nie zostają rozstrzeleni.

 

Pozdrowienia i zapraszam do dyskusji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie za dużo jest tych wszystkich 1/x na natychmiastowe zabicie. HE 1/3 wchodzą zawsze- ginę od nich cały czas.

 

Generał ma zbugowane chyba 1/14 bo zabija na 3,4 pierwsze pociski albo w ogóle nie wbije natychmiastowe.

 

 

 

Jest to też problem palących rękawiczek- zupełnie nieprzydatne gdy nie masz 1/x z HE. Ja nigdy nikogo nie zabiłem chociaż miałem palące 5 i waliłem te granaty i DMG było ponad 0.5k na końcu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dużo klas ma HE

 

te które go nie mają przeważnie wala w inta więc wystarczy że dostaniesz TG / Podręcznik Szpiega to koksisz z HE

 

jeśli osłabić HE to nie będzie sensu ich rzucać a zmieniając klasy musisz zmienić polowe :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yosemite zgadzam się, ale uważam nawet, zakladajac ze granaty bilyby po 40, dostanie sie po 3,4 i sie juz nie istnieje, a oto nie trudno i wiesz 1/3 szansy, a polecą takie 2 granaty to się składa. Jeszcze ten dym...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...