Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Efekt Lucyfera

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Efekt Lucyfera

Wiek: 24

Doświadczenie (w byciu adminem): siec serwerów  worldofgame,  (serwery juz nie istnieja, dlatego pelne nazwy) Do tego bylem adminem na popularnym serwerze, ktorego nazwy nie podam publicznie, ewentualnie PW

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

Staż w CS-sie: 10 lat

Steam / NonSteam: Steam, nick : fredzio59

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Efekt%20Lucyfera/80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!: Mam bardzo duzo czasu na gre, gram na serwerze moze i od niedawna ale przez ten czas zauwazylem co sie dzieje na serwerze i widze tez ze admini tez nie zawsze maja czas na opanowanie kazdej sytuacji. W nocy nie ma kompletnie adminów, co jest bardzo uciazliwe, roznego rodzaju haxy, aimy, wh-cze itp biegaja bezkarnie po serwerze! Jestem konsekwentny, stanowczy, szybko rozwiazuje konflikty. Staram sie to robic tak, aby obeszlo sie bez nie potrzebnych awantur. Oczywiscie posiadam steam, mikrofon jak i czas na zagladanie na forum.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: minimum 10h dziennie (czesto w nocy)

Kontakt: gg : 31666721, steam : fredzio59, ew. pw forum

 

 

 

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, traktuje to powaznie - nie jako zabawe.

 

//Usuwam nazwy serverovni / LOVO`ley D.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mysle ze aktywnosc na forum ma akurat mniejsze znaczenie, jestem bardzo czesto na serwerze, na forum moge zagladac ale nie lubie wtracac swoich 5 groszy w nie swoje sprawy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


brak aktywności na forum - konto założone aby napisać podanie

 

na serwerze może i masz przegrane godziny lecz mało zgłaszasz na u@

 

nie widziałem cię na TS

 

 

 

na chwile obecną jestem na NIE popraw się i spróbuj za 2 tygodnie :)

 

 

 

Edit : // Wypowiedzi przyjmujemy na klatę :D za wypowiedź w swoim temacie masz ode mnie DUŻE NIE :D

 

 

 

/// Kandydat ma prawo wypowiadać się we własnym podaniu,było o tym wspominane wielokrotnie. Ty,jako admin,powinieneś o tym wiedzieć. [n-ty dzien]

 

 

 

 

 

 

Edit2 // Wiem że może się wypowiadać :D mówię tylko że u mnie ma duży minus :D:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak ponieważ widze go często na serwerze szczególnie w nocy i rano,a na forum będzie bardziej aktywny i będzie dobrze :D.A co do adminów,w ciągu dnia widze rzadko adminów,może dopiero po 16.00 a przed tą godziną spotkać admina to naprawde trudna rzecz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Często jest na serwerze, a jak ktoś tam wyżej napisał że admini są cały czas to niech lepiej nie pisze.

 

 

Na tak:

 

- często jest na serwerze,

 

- im więcej adminów tym lepiej.

 

 

Forum nijak się ma do adminowania;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem na tak. Znam go już troszkę. Na pewno przyda się na tej posadzie. Jest kulturalny, da się z nim rozmawiać. Często zgłasza mi cziterów na steam, 90% zgłoszeń jest trafnych. No i długo siedzi na serwerze. Aktywność na forum może poprawić w każdym momencie. Ts3 nie jest obowiązkowy, a wiem że ma za słaby kalkulator żeby uciągnął ts3 i cs1.6

 

 

 

Jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konto nie jest tylko do podania, to ze zlozylem podanie po zalozeniu konta, nie znaczy ze to bedzie moj jedyny post czy tez nie bede uczeszczal w zyciu forum. I gram nie TYLKO wieczorkami, ale wieczorem, w nocy i rano. W dzien jestem rzadko poniewaz pracuje, jak mam wolne to i w dzien wejde

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dawać na nie z powodu tylko forum , no proszę was , jest ważne , ale bez przesady . 

 

 

 

A co do podania to osobiście nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń , nie znam Cię zbyt dobrze , ale mogę stwierdzić , że można dać Ci szansę , chociażby admina na próbę . Jesteś bardzo aktywnym graczem . Powodzenia .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiscie jestem na tak poniewaz grasz w nocy a wtedy potrzeba adminow bo nie ma prawie nikogo,

 

Ale jestem na nie 10 h dziennie na gre ? Chyba przesadziles 8 h praxy + 6 h snu i juz jest 14 h reszte w cs siedzisz ? Troche nie mozliwe

 

 

Wiec zostaje neutral lecz na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hello, nie pracuje po 8h. Moja praca zajmuje mi duzo mniej czasu i w wiekszosci moge ja wykonywac w domu. A poza tym, mam tryb nietoperza, nie potrzebuje 6h snu, tylko 3-4 ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Nie radzisz sobie jak widze wyzej, jak ktos cie skrytykuje, od razu cos piszesz, nie zdziwie sie jak teraz cos mi tez odpiszesz. Ile grasz na serwie 2- 3 tygodnie ?? Nawet nie pewnie, daj sie poznac, udzielaj sie na forum wiecej, i na ts. To moze zmienie zdanie teraz jestem na nie!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz racje, odpisze Ci. Ale czy to oznaka tego ze sobie nie radze? Moze i gram od niedawna, na TS nie siedzialem i nie bede siedzial, Bounder w swoim poscie juz wyjasnil dlaczego. A co do odpisywania, mam do tego pelne prawo, wiec to robie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Tak. Na serwerze Cię widuję,grasz sobie na spokojnie i to mi się podoba. Doświadczenie z Twojej strony jest spore o czym mówi staż w CS. Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wporządku ! musi Efekt odpisywać na każdy post, bo z tego co widać to aktywność sie liczy :rofl: .

 

Pozatym dopiero co załozyłem te konto, na forum własnie, bo zaczełem grać 4 dni temu, tzn dokladnie w Niedziele i grałem do dzis rana, ponad 70h w grze a nawet dłuzej praktycznie cały czas z tym panem :crazy:. Ma racje, doświadczenie, decyzyjność i stanowczość tam gdzie powinny 8)

 

Super atmosfera i humor ! a tego też praktycznie brakuje. NA TAK :aggressive:  NA TAK :ooo:  NA TAK :clapping:  3 razy na TAK dziękujemy :good:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...