Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Respawn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mój temat tyczy się respa, mianowicie chodzi mi o rozmieszczenie, większość ludzi pewnie też to zobaczyła i to utrudnia gre.

 

Chodzi o to iż, gdy zaczyna się runda i jest respawn część ludzi zostaje wywalona poza obszar bazy(brak możliwości kupienia broni,ammora itd itp,etc)

 

Proponowałbym aby powiekszyć obszar bazy,sklepu,obszaru zopatrzenia(jak kto woli) ponieważ jest to dość dokuczliwe i utrudniające gre.

 

 

 

Druga sprawa wygląda tak:

 

Chwilowe bezciało po zrespieniu nie wiem ile to zajmuje dokładnie 3 sec?5sec? mniejsza o to, chodzi mi dokładnie o ten fakt że gdy ktoś z teamu przejdzie przez Ciebie podczas gdy masz otwarty sklep to ci go automatycznie zamyka i musisz chwilkę odczekac aby znowu go otworzyć,także to jest też bardzo utrudniające gre ,w czasie gdy już byłoby można lecieć w daną miejscówke i obstawiać Bs'a lub tez próbować go przejąc to musimy się borykać z tym jak kupić coś ze sklepu bo inaczej to z glockiem/usp dużo się nie zdziała :P

 

Wiem że Administracja dodajac te oto pluginy miała na celu ulepszyć mechanike gry, ale stało się odwrotnie.

 

 

 

Czy też może ja tylko mam takie odczucia?

 

 

 

Wypowiadajcie się na ten temat.                    

 

                                                                Pozdrawiam Arun ; )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeżeli chodzi o respawny wystarczy że wrócisz na respa czyli zrobisz pare kroków i może wbić w sklep fakt faktem jest to błąd który zdało by się naprawić 

 

co do zakupów moja propozycja do ciebie jak i reszty osób nie posiadających bindów na zakup broni schodźcie na bok i wtedy możecie stać i kupować bez problemu bo chwilowo wygląda tak że stoicie idealnie na środku blokując każdego i kupujecie powolutku broń itd

 

 

 

a plugin ghost czyli jak to nazwałeś bez ciało to jeden z najlepszych pluginów bez tego jest straszne blokowanie na respie ewentualnie przedłużyć to o kilka sekund 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz Jar, nie pisze tego we własnej osobie, od bardzo dawna mam swój cfg i wszystkie bindy porobione ale jeżeli cfg się nie wczyta czy coś to wiadomo co i jak kupić, osobiście czasami wole kupić "paluchami" bo nawet szybciej to robie niż przeciwny team wyjdzie z respa.

 

 

 

Co do blokowania na respie, chyba kazdy gracz który gral chociaż raz na mixie czy tez na lanie wie o tym iż jest zasada prawostronnego ruchu.

 

Mój temat jest bardziej kierowany do graczy początkujących/nabierających wprawy w grze.

 

 

 

Mówisz o tym żeby cofnąć te kilka kroczków na respa i zakupić to co chcemy, ale gdy robimy te kilka kroczków do tyłu na respa to już dawno moglibyśmy ubić fraga, także jest to bardzo ytrudniajace gre jeżeli nie posiada się Vip'a.

 

Co do pluginu "Ghost" pamiętam że był on kiedyś na Puchatku (FFA)(nie reklamuje)ale po 2 tyg gry były takie oto skargi jak to co napisałem w temacie wyżej,co z tego że masz napisane skrypty na broń? nie każdy je ma nie każdy potrafi je napisać(ok ok wiem, wujek google zawsze pomoże).

 

także tak jak napisałem wyżej, ten plugin też spowalnia gre Takie jest moje zdanie,.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


poruszalam juz identyczny temat ale nikt nie chcial sluchac bop bindy porobic tyrzeba i bedzie pieklnie;D jak sie gra kilka map pod rzad to nie bedzie nigdy pieknie bo to najzwyczajniej denerwuje. Raszowac juz nie mozna bo trzeba cofac i jeszcze tlum ludzi przejdzie przez ciebie i menu znika. Z reszta widac jak na dloni, ze ekipa na respie sie kreci, wierci bo to menu znika ciagle albo za respa wywali..Ewidentnie z tym powinno sie cos zrobic ale czy ktos, kto moze z tym cos zrobic widzi problem?  Ten plugin dopprowadzil mnie do takiego stanu, ze sie zastanawiam czy aby nie jest tak, ze im wyzej w tabeli tym dalej respa sie londuje? Jak mi idzie dobrze to respown mam z 5x z rzedu gdzies po za baza...masakra. Nerka prawde glosi i po 11 latach nadal wole zwyczajny respown.!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No moim zadanie obszar sklepu mogli by troszkę powiększyć bo to jednak utrudnia grę . 

 

Bo przez tych parę kroków co trzeba zrobić w tył to można by było się schować gdzieś i na fragi czekać :) więc ja bym prosił o powiększenie sklepu :)

 

pozdro LuQ` . :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem zbyt dużym problemem nie jest zrobienie 2metrów w kierunku respa aby kupić broń.

 

 

 

A plugin ghost jest po to żeby nie blokować.

 

 

 

Masz racje, jest zasada prawostronnego ruchu, ale nia każdy gracz ma steam i gra mixy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co prawda plugin ghost wkurza trochę bo jak ktoś na Ciebie wejdzie to nie można nic kupić no , ale jest dobry by nie blokować się na wzajem myślę że Sula już  wszystko wyjaśnił  więc można zamknąć ten temat 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to też poruszałam ten temat ale na steam i odpowiedź oczywiście brzmi tak jak tutaj, że nie jest problemem przejście paru kroków żeby kupić broń ale niestety nie zawsze się to udaje bo ja miałam taki przypadek, że nie zdążyłam kupić broni :D ale ogółem jest dobrze jak jest ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpierw był żal i zgrzyt zębów, że blokują, że nie da się rash`ować. Teraz problem, że sklep się wyłącza. Jeśli ścieśnimy punkty respu, żeby wszystkie były w zasięgu strefy kupowania, zacznie się jeszcze większy płacz, że sklep się wyłącza. W końcu gracze będą bliżej siebie i łatwiej będzie wejść jeden w drugiego. Popatrzę nad możliwością powiększenia strefy kupowania. Tylko czy znowu nie zacznie się lament o to, że Ci z brzegu mają jeszcze krótszą drogę do bs`a. Przeszkadzają Wam 2 kroki do sklepu więc obawiam się tego samego z 2 krokami bliżej bs`a.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg. mnie nie potrzeba zadnych zmian, jak macie problem ze sklepem to zbindujcie, a podejscie pod buy zone nie robi wielkiego problemu i w biegu mozna kupic. Nie wyobrazam sobie usuniecia ghost mode bo to najlepszy plugin na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje zamknąć już temat bo na pewno nie dojdziemy do żadnego porozumienia, także Temat do Zamknięcia aby nie pisał ktoś postów żeby tylko napić posty:P coś w tym stylu:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód:Zamykam za prośbą autora.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...