Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie by NerQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:NerQ

 

Wiek:22 ( w grudniu 23 )

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem na Puchatku i kilku innych sieciach, w tym Pro Cody itd(nie mam na celu reklamowania innych sieci serwerów bądź serwerów)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8-8.5

 

Staż w CS-sie:Stary steam 2k7-sprzedany gdy pół roku temu kończyłem gre +/- 2  lata na NS'ie. 7-8 lat

 

Steam / NonSteam:

Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=NerQ&Search=Search

 

Dlaczego TY .!:Dlaczego ja? heh.. nie potrafie podać konkretnego powodu, poprostu wbiłem przypadkiem na serwer i już tak tu zostałem, poznałem kilka fajnych osób z serwera )DD2) oraz Kilka z Administracji.Jezeli gram w cs'a to Tytlko na MH Only DD2, w szczególności są to godziny poranne oraz popołudniowe, wtedy jest dużo osób które się odpalą i nawet potrafią to perfidnie oznajmić gdy są łatwymi fragami i im nie idzie, dużo czasu w swym życiu spędziłem przed Gra w Cs-a iiiiii mam wyczucie co do odpałków: ) dobra to tyle bo już pisze głupoty:P

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:przeważnie 3-4h ale teraz gdy jestem bezrobotny hehe to mniej wiecej 4-6h

 

Kontakt:5536159 <----- GyGy

 

 

 

Zrozumiem Jeżeli moje podanie zostanie rozpatrzone negatywnie , ale nie mogę miec do nikogo o to żalu ponieważ nie gram długo na MH więc macie prawo być na "Nie".

 

 

 

(Mnie to nie zniechęci, wręcz zacheci do dalszej gry i starania się) :) :crazy:

 

 

 

// Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla Administracji (Regulamin Forum). Nie używaj wszystkich kolorów i rozmiarów, to nie konkurs plastyczny, ciężko się to czyta.

[n-ty dzien]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.Pograj jeszcze tak z 2 tygodnie,pobądz z nami i wtedy znów złoz podanie.Wtedy bede na TAk.

 

 

 

//Na dd2 nie grasz w ogóle , o czym świadczy GameTracker , więc co możesz wiedzieć o tym graczu - Tym razem upomnienie / LOVO`ley D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


odrzuc.png




Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:
Popraw swoją aktywność na forum. Chcemy cię trochę poznać, nie rozdajemy adminów w ciemno.


Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...