Skocz do zawartości
n-ty dzien

[ZAMKNIĘTY]Podanie o moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mateusz

 

 

2. Kontakt: STEAM: n-ty dzien , PW

 

 

3. Lokalizacja: Kalisz

 

 

4. Czas, jaki poświęcasz dla CS-a: Od godziny, do kilku, w zależności od czasu wolnego, którym dysponuję.

 

 

5. Czas, który poświęcasz dziennie na forum (około): Plus 4 godziny. Gdy komputer pracuje, forum zawsze odpalone, także na bieżąco.

 

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Staram się pisać z sensem, a z jakim skutkiem, to już sami oceńcie.

 

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomóc w utrzymywaniu porządku, udzielając wskazówek czy też dbając o kulturę i ład na forum. Ze względu na coraz to większe zainteresowanie serwerami, również poza polskimi granicami, myślę że fajną opcją byłoby dodanie skryptu z tłumaczem google.

 

 

8. Dział, którym chciałbyś się zajmować na forum: Dowolny.

 

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jestem osobą otwartą na wszelką współpracę, potrafię się dogadywać.

 

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jak już się na coś deklaruję, staram się sumiennie i konsekwentnie wykonywać swoje obowiązki. Cierpliwość jak najbardziej jest.

 

 

11. Coś o sobie: Student wychowania fizycznego, pasjonat piłki nożnej, piłkarz-parodysta. Jestem osobą z poczuciem humoru, z dystansem do siebie. Cenię sobie szczerość, nie trawię osób nazbyt pewnych siebie i zarozumiałych. Cały czas walczę ze swoimi słabościami (obecnie z nadmiernym zamiłowaniem do zajadania się - nieskutecznie). Lubię imprezować i nawiązywać nowe znajomości.

 

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Byłem już moderatorem, wiem z czym to się je. Obsługiwałem myBB, ale już pochłaniam poradnik IPB, także bez problemu.

 

 

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako Moderator dodam kilka zdań na temat twojej osoby 

 

- Osobiście dla mnie , nie urażając nikogo , jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko .

 

- Świetnie wywiązujesz się ze swoich obowiązków .

 

-Jesteś opanowany , ogarnięty i bardzo sprawiedliwy , chodzi mi o Funkcję Opiekuna tak jak i Admina dd2 .

 

- Rozmawiam z Tobą bardzo często , wydajesz się naprawdę spoko gościem .

 

-Jesteś bardzo wyluzowany , można z Tobą pożartować, a zarazem dojrzały w swoich decyzjach .

 

Jeżeli miałbyś jakieś pytania , albo chciałbyś się o coś podpytać, to śmiało pisz.! ! ! Duże Tak  , 3mam kciuki , Powodzenia !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód: Bezapelacyjnie PRZYJĘTY.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...