Skocz do zawartości
Gość

Skarga Zew Natury

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer:FFA

Data i godzina: Wykonano25.10.2013 - 11:06:55

Nick admina/gracza, który zawinił
: Zew Natury

Dowody
: http://speedy.sh/PS2xv/SKARGA-Zew-Natury.zip

AMX bans:
http://mh.mybans.eu/ban_list.php?bid=5520

 

Do osoby która wyciągnie konsekwencje:


 

Jak widać admin nie błyska kulturą osobistą. Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte  konsekwencje.

Powyższe zachowanie należy tępić, bo tacy admini odstraszają od bliższego poznania się z serwerownią.

Nie wnoszę o wydalenie go z szeregów Administacji, ale o rozmowę dyscyplinarną po której będzie wnikliwie kontrolowany i rozliczany ze swoich decyzji.

 

Do Admina:


 

Człowieku jeżeli masz jakieś kompleksy to Twój problem, ale nie załatwiaj tego publicznie.

Masz admina dopiero 10 dni, jesteś pod szczególną obserwacją, a tu takie rzeczy.

Nie piszę tej skargi złośliwie, bo nie mam zwyczaju specjalnie kopać pod kimś dołków.

Skarga ma na celu zwrócenie uwagi na Twoje karygodne zachowanie.

Mam nadzieję że poprawisz swoje zachowanie i podobne sytuacje w przyszłości nie będą miały miejsca.

 

 

 

Edit: Ja za swoje zachowanie zostałem ukarany. Niepotrzebnie dałem się sprowokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zew i po cholerę przepraszasz tego typa? Za to, że napisałeś "o żydek"? Ciekawe co Ci kolega odpowiedział, skoro dostał bana... Nic się tak naprawdę nie stało a koleś panikuje, jakby poleciały straszne słowa. Ta skarga tylko zaśmieca forum :)

 

Reasumując, moim zdaniem kolejny dzieciaczek nie ma co robić przed monitorem :)

 

 

 

 

 

 

 

edit: dopiero teraz zauważyłem, co mu odpisał... "ssij" 

 

        Żałosne i głupie dziecko po prostu :)

 

 

 

//Wypowiedź w dziale UbT - Upomnienie / LOVO`ley D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co odpowiedziałem widać w SS. Zasłużyłem na karę więc ją dostałem. Dzieciakiem sam chyba jesteś skoro nie dotrzegasz problemu. Przez takie zachowania serwer traci graczy.

 

No i intencja zaczepkowa podziałała, żartobliwego w tym nic nie widzę.

 

 

 

 

 

Edit: Widzę obsesję na punkcie słowa dzieciak. Ciekawe czemu? Nie będę wnikał, bo za chwilę okaże się że zostanę znowu ukarany.

 

Człowieku mam 19 lat, ogarnij się troche:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak to prawda Zew jako admin , bardzo nie ładnie się zachowywał , to u Admina nie może mieć miejsca .  Może to być spowodowane tym, że ma gorszy dzień, ale jednak trzeba się powstrzymywać jako admin . Nie możesz dać się sprowokować . Aczkolwiek Ty jako gracz również nie zabłyszczałeś , dostałeś karę , którą odbyłeś . Zew przeprosił , myślę, że h@ porozmawiają z adminem  . Wasz spam jest tutaj nie na miejscu . Zamykam i zostawiam decyzję h@ . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...