Skocz do zawartości
Gość

"problem"i pytanie do PeQ

Rekomendowane odpowiedzi

nick w grze : shelleri          powod bana;miny     wykonano 24.10.2013 - 23:22:23 (na pol godziny) 

 

problem jest taki ze PeQ nadużywa admina ;( moim zdaniem powód był taki ze miałem betonowe ciało wiec nie bylo im łatwo (w tym peq) mnie zabic i wydaje mi sie ze dlatego peq wstawil mi bana za "miny"ktore dokladnie pamietam ze postawilem w prawej bramie (z tt) na A ale zgodnie z regulaminem :) pytanie do peq: musiales? mogles napisac to bym dropnal to betonowe a tak mam po grze xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze nie chodzilo mi o twoje betonowe cialo po drugie miny staly tak ze nie dalo sie ich przeskoczyc nawet sam probowalem a po trzecie nie masz dowodow

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezeli jest temat w problemach to chyba to nie jest skarga xD co do min jasno ich zakazane miejsca opisuje regulamin, wiec jezeli ktos pokaze miejsce polozenia bedzie mozna stwierdzic czyja wina, to nie jest ubt dzial xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

po drugie miny staly tak ze nie dalo sie ich przeskoczyc nawet sam probowalem < masz dowod xD PeQ wypowiedz sie gdzie postawilem miny i sie zobaczy czy moge tam czy nie.. i tak, to nie jest skarga w sumie to gdyby nie admin grajacy w nocy byly by same aimy.. ((jak "xer" bodajże wczoraj ))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KaKarotto jkc juz napisalem w poscie "miny"ktore dokladnie pamietam ze postawilem w prawej bramie (z tt) na A ale zgodnie z regulaminem" ale screenu nie mam zadnego ani nic xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...