Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Blurred

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer:DD2

 

 

Data i godzina: wczoraj 1:11

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Blurred

 

Dowody:

 

AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ mh.mybans.eu

 

[AMXBans] Powod: 'Zmien Nick (Obraza)'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:59415364'

 

[AMXBans] Twoje IP: '83.29.222.227'

 

[AMXBans] ===============================================

 

Świadkowie: Zielonaa

 

Uzasadnienie: To tak. Gracz , Admin, Pan większy od graczy , o nicku Blurred Zbanowal mnie co widać wyżej za rasizm / faszyzm / obraze / hańbe / uwlaszczenie / znieważenie / nie oszczędzanie gorzkich słow / obrzucanie obelgami za posiadanie w nicku którego podam "|Artix| hahahah to gówno" nie wiem o co mu chodzilo iż ponieważ gdyż mój kolega o nicku ArtiX ma na końcu nicku X X X X a nie x x x x x x  x  wiec o co cale halo.. Gdybym napisal "|ArtiX| to gówno" to można sie rzucać iż ponieważ gdyż ten serwer w tym momencie o godzinie 1:11 był / przebywał na serwie miał staty 23 5 23 kille i 5 dedów / zgonów kto nie wie to tłumacze na polski . Więc w tym oto czy w tej oto skardze chce sie odnieść do Serwer Admina , Admina tego oto serwera , że banowanie za coś co nie jest przewinieniem czyli pisanie w nicku czegoś lub nicku kogoś kogo nie ma w tym momencie na serwie . Odniose sie do oto tego punktu paragraf 3 strona 20102102213 - 3. Zakaz używania nick`ów rasistowskich i obraźliwych w stosunku do graczy, przekonań i wyznań , którego wysłał mi ów Admin BoundeR za co m bardzo i to bardzo dziękuje . Chce jak najszybciej wyjaśnic tą sprawę , ponieważ dla mnie to niedorzeczne iż ponieważ gdyż ten oto nick którego użylem w swoim pozowle sobie użyc tutaj powtórzenia gdyż jest to zgodne z wymową języka ojczystego czyli Polskiego. Mniejsza. Wracając do tematu mOIM ZDANIEM TEN BAN JEST NIESLUSZNY I GDYBYM MIAL BRONIC SWOJEGO ZDANIA TAK JAK POLSKA POLSKE PRZED NAJAZDEM RADZIECKIM TO BYM TAK ZROBIL PS BAN NIESLUSZNY 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze. Za obraźliwy nick.

 

Po drugie. O to całe halo, że Twój kolega Artix przez małe xxxx napisał na U@, że Twój nick go obraża.

 

Po trzecie. Ban słuszny, gracz został obrażony co napisał na U@.

 

 

 

Nie zamykam, jeżeli ktoś inny chciałby coś dodać . ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Po pierwsze. Za obraźliwy nick.

 

Po drugie. O to całe halo, że Twój kolega Artix przez małe xxxx napisał na U@, że Twój nick go obraża.

 

Po trzecie. Ban słuszny, gracz został obrażony co napisał na U@.

 

 

 

Nie zamykam, jeżeli ktoś inny chciałby coś dodać . ;)

 

 

Hmmm jaki obraźliwy nick ? Niby kogo obrazilem? Moze ja mam kumpla ktry gra w lola i ma nick Artix? Może on nie gra w csa? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamieszczam ss-a z prośbą gracza urażonego, o bana dla kolegi wyżej.

 

 

 

ugdn.png

 

 

 

 

 

Ja także stwierdziłem iż KaczoreX obraził Artixa. Jeżeli ja jestem na serwerze to mnie to nie obchodzi czy napisałeś sobie z malej x czy z duzej inni admini moga to sobie tolerować ja nie będe. Artixa to uraziło więc dałem Ci bana.

 

 

 

Proszę o wypowiedź, któregoś z H@. Bo jak dla mnie ban słuszny !.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałeś napisać skargę mądrze/logicznie. Chciałeś nas przewyższyć swoim marnym ilorazem inteligencji. Nie wyszło CI.

 

Otrzymałeś bana za obrazę gracza, taki sam miał nick na serwerze. Zbieg okoliczności? Nie sądzę.

 

Skończ trollować :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Chciałeś napisać skargę mądrze/logicznie. Chciałeś nas przewyższyć swoim marnym ilorazem inteligencji. Nie wyszło CI.

 

Otrzymałeś bana za obrazę gracza, taki sam miał nick na serwerze. Zbieg okoliczności? Nie sądzę.

 

Skończ trollować :)

 

 

Wg Ciebie trollowanie to ubieganie sie o równe prawa? :D Nie ma sensu dalej tego ciągnąc bo albo to sie skonczy tak ze dasz mi bana na stale na tsie i na serwie :D A pograć bym chcial . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...