Skocz do zawartości
Gość

Duch Generała i Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

 

 

 

 

1. Jako jedyny gram tą klasą na serwie z tego co widzę. Jest bardzo słaba, ma jedyne regeneracje HP o 3 co 2 sek i 1/6 na kradziesz perku z rzec. Żadnych 1/x na zabicie z czegokolwiek, żadnych min ani nic. A każda inna klasa coś takiego posiada. Mając 60lvl nie mam szans z saperem którego opisuję niżej. Więc proszę o ulepszenie dodając HE i 1/3 z niego.

 

 

 

 

2. Saper jest za mocny. Jest ulepszonym amadeuszem gdyż ma:

 

-lepsze staty,

 

-3 miny,

 

-p90 z przybliżeniem i wtedy nikły rozrzut jak żadna inna broń.

 

-wszystkie granaty i do tego AUG- 2 broń do skanu.

 

Ponadto ma +15(!!!) DMG.

 

Gracze grając tą klasą od samego początku mogą być bez problemu w środku stawki.

 

Moja propozycja: odjąć DMG do 5 i usunąć przybliżenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam uwazam ze też należy ulepszyc klase duch generała ale w inny sposób, np dac mu 1/6 na odbicie pocisku albo cos innego.

 

Dajądz mu He to bez sens

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bydlak grasz saperem?

 

 

Mogę tu bardziej szczegółowo porównać sapera z innymi klasami żeby pokazać jak to niby są równe.

 

 

 

 

Po namyśle stwierdzam że nie zgodzę się z Wami. Każda klasa ma 1/x na zabicie z czegoś lub inne rzeczy zadające DMG. Rakiety/miny/dynamit/błyskawice. Akurat duch generała na "e" ma wskrzeszanie więc to mu nie podejdzie. 1/3 czy chociaż 1/4 z HE jakoś by wynagrodziły ubytki w umiejętnościach bitewnych.

 

 

 

 

 

 

H@ to czyta?? Podobno tak, więc..? Mogę podać kilka klas które są grane na serwie w dużych ilościach a mają potężną przewagę nad duchem generała jakby były wątpliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dałbym duchowi generala he z ktorego zadaje 70+ int dmg oczywiscie mozna to zmienic ale wiem ze sa palace co 5 sec itp ale jednak stalker ma co 10 sec he i jak ma perk podr szpiega lub ta. generala to ciezko idzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i jak będzie z tym bonusem dla Ducha Generała?

 

Padły propozycje różne:

 

- HE zadające 70+ int,

 

- 1/6 na odbicie pocisku,

 

 

 

Może w końcu ktoś coś doda? Lub jeszcze jakieś inne małe dodatki, pomocne w przetrwaniu/zabijaniu??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też jak niektórzy wiedza gram duchem generała i ja bym mu dal regeneracje hp 10/15 na 3 sec i też bym osłabił sapera np odebranie mu 1 broni i mniejsze staty :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hm Saper może zostać ponieważ nie tylko premki bowinny być dobe ale tak że przynajmniej z 2 3 klasy non premium powinny mieć jakieś dobre +

 

saper takie posiada , co do Ducha to co wyżej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostawcie sapera. W niezapomnianym roku 2011 grywałem saperem niemal codziennie. Jak można go próbować osłabić. Ludzie wyrozumiałości trochę. Zastanowić się trzeba. A sentyment, a wiara w ludzi. Jak taki saper to zniesie. Od razu dajcie mu sznur z pętlą. Nic w Was człowieczeństwa nie ma.

 

Pozdrawiam

 

Ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, ze sam nim gram to moim zdaniem te 15 dmg z p90 to przesada, szczegolnie patrzac na magazynek. Przy odpowiedniej kondycji, nawet +50/60 z perka taki szatan z takim rozrzutem jest nie do zatrzymania. Dopoki stalkerzy nie wyleca z tymi swoimi chmurkami.. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...