Skocz do zawartości
Gość

Awanse?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewną propozycję dotyczącą coda 201.Są to awanse co jakiś lvl.Na czym polega awans , pozdro wyjaśnij, już wyjaśniam. Załóżmy że awans bedzie co 40lvl , dajmy na to moją ukochaną klase zabójca na 40 lvl zabójca zmienia sie w np elitarnego zabójce i dochodzi mu wszędzie po 10statystyk i 1 buff. Zamiast 1/20 na wyrzucenie broni to mamy 1/18.Spokojnie te buffy można uzgodnić z wami jak i z [email protected] mam do was pytanie czy chcieli byście takie coś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Naprawde dobry pomysl. Tylko masa pracy przy tylu klasach . A co do lvli avans co 60 i wolniejszy exp i bylo by swietnie. Obawiam sie tylko ilosci klas jakie by powstaly i czy nie lagowaloby to naszego coda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamierzalem kiedys cos takiego zrobic, lecz jak zaczalem cos "ulepszac" na cod modzie to wiekszosci sie to nie spodobalo. Druga sprawa by byla taka ze przy tych klasach co posiaday cieki by byl ich balans na kolejne. Kolejna sprawa  jest to ze serwer ten juz ma w sobie tyle modyfikacji ze nie wiem czy by to wszystko uciagnal i chodzil w miare stabilnie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aquax zawsze można zrobić ankiete czy np chcą wyrzucić klase która nikt nie gra i dodać te awanse.Jako stały gracz coda moge ci podać te wszystkie dodatki żeby był balans.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No spoko ale lepiej byłoby zrobić że tak wbija się na klasie lvl 200 i wtedy wpisuje /awansuj i jest awans na klasę z X np. Kapitan X i lvle od nowa się wbija i po tym awansie dostaje się +10 do wszystkich statystyk i jakąś umiejętność do klasy. Potem wbija się znowu 200 lvl i wpisuje /awansuj i jest klasa z Y i dostaje jeszcze raz + 10 do statystyk i ulpsza umiejętność klasy a potem jak się wbije znowu 200 lvl i wpisze /awansuj to będzie klasa z Z i jeszcze do da się +10 statystyk i klasa będize mogła posiadać 2 perki :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na cod modzie 201 lvl podoba mi się bardzo, że w przeciwieństwie do 800 czy jeszcze większych, gracz na 1 lvl ma spore szanse zabić np. 150 lvl premium. Oczywiście wszystko zależy od klas perków ipt. ale wracając do tematu to by się to nie sprawdziło gdyż jeszcze bardziej by to zwiększyło dystans między poszczególnymi lvlami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Źle napisałem z tymi awansami to mogłoby być tak że wbija się 50 lvl wpisuje /awansuj i ma się klasę z X i zaczyna od 1 lvla potem wbija się 100 wpisuje /awansuj i ma się Y i od zera a potem 150lvl i awans na Z i od zera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Feq wyobraz sobie ze teraz gracze pytaja sie czesto o reset. A jak ktos mialby wbic lvl do klasy "Y" to tak jakby wbill 150 lvli, na naszym codzie miedzy resetami lvl 100+ osiaga kilku graczy. Zwykly gracz bez prem i vip grajacy 2-3 h dziennie praktycznie nie ma szans zagarc sobie klasa 3 generacji a co dopiero klasa oznaczona Z.

 

 

Ewentualnie zmniejszyc exp i po rownych odstepach lvli awanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zamierzalem kiedys cos takiego zrobic, lecz jak zaczalem cos "ulepszac" na cod modzie to wiekszosci sie to nie spodobalo. Druga sprawa by byla taka ze przy tych klasach co posiaday cieki by byl ich balans na kolejne. Kolejna sprawa  jest to ze serwer ten juz ma w sobie tyle modyfikacji ze nie wiem czy by to wszystko uciagnal i chodzil w miare stabilnie Wi

 

 

Większość już dawno tu nie gra , można byłoby znów odnowić ten pomysł.

 

Podoba mi się także pomysł wielu ludzi , którzy zaproponowali resetowanie się lvl i granie od zera klasą lepszą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm ogolnie cos takiego jak awanse na codach jest to bardzo ciekawa i poszukiwana przez graczy rzecz . A jesli jest to na dodatek dobrze zrobione to jest juz wogole cos super. Pomysl awansami bardzo fajny i mozna sprobowac ale wczesniej jak juz ktos wspominal zrobic ankiete czy gracze chcieli by cos takiego. A co do awansow na jakich lvl to to co napisal feq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to tak:

 

Napisać plugin 

 

Pomóc h@ w dodaniu buffów

 

reset lvl 

 

dodanie pluginy na tygodniowy test 

 

zrobić ankiete czy się podobają.

 

awans by wyglądał tak 1a=40lvl(/awans) i mam 1lvl tylko z bonusem 2a 65lvl(/awans) mamy 1 lvl. 3 awans 100 (/awans) mamy 1lvl 4awans (150) i mamy znow 1lvl tylko z bounsem

 

i reset odbywał się kiedy 4 osoby by wbiły 4 awans 70lvl 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest jeszcze jeden problem. Skoro miałoby to tak wyglądać to nie ma mowy o żadnych resetach co 2 miechy nawet.

 

Gracz bez VIPa i grający 3-4 mapki dziennie przez te 2 miechy miałby który lvl? 80 może? Czy tam 50 na 1 awansie? A potem zaprezentować mu reset?

 

Jeśli by to weszło to trzeba zapomnieć o resetach. Niemniej jednak jestem na tak, fajne by to było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...