Skocz do zawartości
Gość

Ban za txt.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: eN~

Godzina, data zdarzenia:17;55 około

Mapa:cs_assault

STEAM_ID / IP:195.26.22.204'

Uzasadnienie:Admin jest niedouczony gdzie albowiem znajduje się txt na owej mapie.

Stałem na hostach i wyłapałem bana za txt, a tak przy okazji w tym czasie poszedłem do ubikacji przychodzę widzę, że dostałem bana.

Jeżeli admin twierdzi, że byłem na txt niech dostarczy dowody pracuje jako prawnikiem i z doświadczenia wiem, że gdy kogoś się oskarża trzeba mieć dowód na jego winę.

Proszę o ub i tyle.

 
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: RastaMan
[AMXBans] You can complain about your ban @ mh.mybans.eu
[AMXBans] Reason: 'txt'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1288035671'
[AMXBans] Your IP: '195.26.22.204'
[AMXBans] ======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm.. ? Prawnik ? A kłamie ? Nie siedziałes na hostach tylko na lampie nad hostami :)

 

 

 

 

 

@@edit A po 2 bana dałem Ci nie od razu jak siedziałes na txt tylko po chwili bo jeszcze miałem mały problem.. :) Dlatego. !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak czy inaczej lampa to nie txt radzę zasięgnąć porady u wujka google bo ktoś tu najwidoczniej nie zna rozkładu ...

 

Ale co ja się dziwie połowa adminów nie ogarnia serwera...

 

Właśnie czyli bana nie powinienem dostać dałeś mi jak nie siedziałem na lampie (w twoim mniemaniu txt... jak można mylić txt...)

 

tylko wtedy gdy stałem w bez ruchu bo musiałem otworzyć drzwi z powodu przyjścia żony z pracy...

 

Nie będę się kłócił, ale po raz enty radzę uważniej czytać podania o administratora sieci lub lepiej przyglądać się ich pracy,

 

połowa adminów jest nie douczona tudzież niedoświadczona, gram w cs 7 lat i dopiero teraz ktoś powiedział ze lampa nad hostami to txt...

 

gdzie można wejść poprzez podsadzenie przez partnera.

 

Śmieszne, a zarazem żałosne tyle mam do powiedzenia na ten temat.

 

Btw. to nie była prawda lampa jest nad hostami, a napisałem, że nad hostami siedziałem zasadnicza różnica.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...