Skocz do zawartości
LOVASSS

KONEZONE.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: KONZEONE _4

 

Godzina, data zdarzenia: Nie dawno .

 

Mapa:de_cp_mll

 

Serwer:FFa.

 

Link do demka:

 

STEAM_ID/IP cheat`era: http://speedy.sh/KcmTW/nazwa-1310182040-de-cpl-mill.dem.zip

Uzasadnienie: Uważam iż , gracz o tym nicku , który podałem wyżej gra nieczysto . Wiem, że SS`y , które miał robione kilka razy , miał czyste . Ale mnie tak jak i również adminów FFa , jego gra wydaje się dosyć podejrzana . Demo rozpiszę później , teraz czekam na wasze wypowiedzi (UnabanTeam i Adminów FFa). . Jeżeli z tego demka nic nie wyniknie postaram się o kolejne . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, jako admin FFA, oraz admin który robił jedne z SS stwierdzam, iż mam wątpliwości co do gry gracza, na którego jest donos powyżej.

 

Screeny nie wykazały nic, jednakże wszyscy wiem, iż można w bardzo prosty sposób to oszukać.

 

 

Demko zobaczyłem, i przychylam się do wypowiedzi Eryka. Nie rozpiszę go, ponieważ w tej chwili jest późno i zaraz uciekam, ale:

 

Rozmawialiśmy na jednej z map (bodajże de_kabul) na TS w kilku adminów i oglądaliśmy grę tego gracza i jednogłośnie stwierdziliśmy, iż gracz gra nieczysto.  

 

Jeżeli się nie mylę, jeden z graczy kręcił demko, mam nadzieję, że je wrzuci tutaj. Dodatkowo proponuję jeszcze raz dogłębnie przejrzeć HLTV.

 

Nie wnosimy tego zgłoszenia, bo się uwzięliśmy czy nie lubimy tego gracza, ale mamy co do niego duże wątpliwości. 

 

 

 

Czekam na resztę demek + prosiłbym aby osoby wyżej postawione też dogłębnie to sprawdziły, a nie rutynowo jak każde inne zgłoszenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam tak sie wtrace. Bylem dawniej adminem "bl" troche wiem o tych demkach i z mila checia pomoge jak i rowniez uruchomie kontakty. Lecz problem tkwi w tym, iz dopiero bede mial dostep do swojego komputera w poniedzialek i nie wiem czy nie za pozno troche.

 

Pozdrawiam mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


troszke późno zatem daje wstępna rozpiske jutro jeszcze to potwierdzę bądź edytuje :

 

02:12 modelowo

 

10:51 wyczekuje wiedział że jest 2 

 

12:05

 

14:13 1 padł wie że jest 2 wcześniej wbiegał na pewniaka teraz shift

 

20:16

 

21:31 idealnie kuca w tempo z wyjściem ct + info że jest 2 przeciwnik 

 

 

 

jak dla mnie +B

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz obejrzę i napisze co i jak .

 

 

 

Edit. Po obejrzeniu dema stwierdzam iż gracz jest odpalony.

 

 

 

Nie ma co nawet go rozpisywać .....

 

 

 

PIEC

 

 

 

Dodaje bana i zamykam temat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...