Skocz do zawartości
Gość

Skarga pozdro 600

Rekomendowane odpowiedzi

 Data i godzina: 22;35 18.10.2013

 

Nick admina/gracza, który zawinił: pozdro 600

 

Dowody: brak.

 

Świadkowie: brak.

 

Uzasadnienie: Otóż, nie chciałem tej skargi składać, ale... Admin pozdro 600 wykazuje się totalną nie odpowiedzialnością oraz brakiem umiejętności, które powinien mieć admin. Po pierwsze, daje mi bana za textury, na których nie byłem nawet przez sekundę. Po drugie, twierdzi, że mnie tam widział.. Po trzecie, ban przysługuje się chyba za to, że to ktoś używa bugów mapy/gry a nie przeskakuje nad danymi elementami (czyt. skrzynki) i nie przeskakuje za textury na dalszą część mapy. Moim zdaniem ten admin powinien zastanowić się co robi, a nie udaje, że jest pro elo ogarem w adminowaniu. Dla mnie wykazujesz pełen nieprofesjonalizm, który działa niekorzystnie dla serwera. Masz admina i uważasz się za władcę, co chwila spamujesz na ogólnym chacie, jakieś beznadziejne informację, które nic nie wnoszą do gry. Jeżeli chcesz sobie porozmawiać to na gg, albo na u@ jeżeli są to admini. Chciałbym, aby H@ wzięli to pod uwagę co piszę.

 

P.S. Będę miał na Ciebie oko, więc uważaj co robisz.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowody: ban w postaci 30 minut. pasuje? Prosze console ~

 

Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SIedziałeś na txt a z tego co czytałem co consek pisał txt= wszedzie gdzie nie da się wejść bez skoków/grawitki/pomocy kolegi z teamu.bezsensowne jest paka lub hosty to bardzo interesujące.Ps tez moge mieć na ciebie oko o.O nawet 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to nei sa dowody! Sciagnij demko z hltv, rozpisz je, i pokaz nam gdzie NIBY dotykales txt, jak to prawda pozdro zostanie ukarany, a jak nie pokazesz dowodow to dsotaniesz %

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Informacja z ostatniej chwili nie ma hltv od kilku dni.Hide ja cie widzałem na tym txt i sie nie wyprzesz txt to nie bugowanie mapy tylko miejsca gdzie sam nie wiejdziesz :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Typie, ja nie siedziałem tam nawet 1 sekundy -.-" Jesteś człowiekiem zapewne rozumny i świadomym tego co robisz. Więc przeczytaj uważnie. Nie chcę Cię obrażać, bo jesteśmy na forum, ale patrz na to co robisz. Naucz się pisać i wypowiadać tak, aby ktoś mógł to zrozumieć. Powtórzę Ci jeszcze raz, że nie siedziałem tam tylko przeskoczyłem te skrzynki. W żaden sposób nie użyłem bugu mapy. W żaden sposób nie przeszkodziłem graczom. W żaden sposób nie utrudniłem gry i zbugowałem niczego. Więc na drugi raz uważaj co robisz. Dorośnij do adminowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dotknąłem, szkoda, że nie działa HLTV bardzo chętnie udowodniłbym to, że mam rację. Wytłumacz mi jedną rzecz drogi kolego, jeżeli jest skrzynka ( czyt duża ) i nie wejdę na nią sam, tylko z pomocą kolegi, to też są txt? Z twojego toku rozumowania, tak to widzę, że jeżeli na żadna skrzynkę bez pomocy kolegi z drużyny nie można wejść to txt. Po są perki które dają grawitację itp? Skrzynki to nie txt. Oświadczam Ci to. Nie wychodzą one poza mapę.

 

 

 

Pozdrawiam. Bez odbioru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie każda skrzynka jest txt ale akurat ta twoja jest bo tam nie wejdziesz bez żadnej pomocy.Ja sie teraz kieruje tym co consek kiedyś napisał i sie tym kieruje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Ja sie teraz kieruje tym co consek kiedyś napisał i sie tym kieruje." Gubisz się w tym co mówisz...  postaraj się nie panikować i spokojnie ułożyć zdanie, tak aby miało sens. Według mnie admin powinien się wypowiedzieć, a nie jąkać pisemnie. Temat do zamknięcia, nie potrzebne nabijanie postów.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...