Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skargi.

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając co nie które skargi bez dowodów, często ( o ile nie zawsze) są one zamykane z powodu ich braku. Co wy na to by może nadać odpowiednie rangi graczą którzy zechcą ( złożą podanie) dzięki którym mogli by oni sprawdzać logi z serwerów, odpowiedzialni byli by za dostarczanie dowodów o ile takowe bedą istnieć. Życie toczy się tu jak w normalnym świecie, a tam idąc złożyć donos zazwyczaj nie idzesz z całą teczką zdjęć i dokumentów na winę gracza tylko zajmująsię tym odpowiednie służby. Chodzi mi o to by u nas wprowadzić takie włąśnie coś.

 

H@ mogli by to robić, ale sądzę żę mająwystarczająco na głowie, aby zajomać się jeszcze tym.

 

Propozycję składam po to bo w końcu  " nie każdy całą mapkę nagrywa", umie zrobić SS-a lub ściągnąć i rozpisać HLTV. Chętnych na tą funkcje sądzę że by się znalazło, a i uczciwość adminów mozna by lepiej posprawdzać.

 

Pozdrawiam i czekam na słowa krytyki jak to zazwyczaj bywa :D 

 

 

 

P.S. przepraszam za błędy orłem nie jestem a komputer mi ich nie podkreśla ;/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mon moim zdaniem to by był bardzo dobry pomysł jak nie pijesz to myślisz ale tak na poważnie to jest całkiem niezły pomysł jestem jak najbardziej za wdrążeniem tego na naszą serwerownię bo naprawdę skarg jest sporo jestem jak najbardziej na Tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za wprowadzeniem ortografa na forum który będzie biegał za Wami i poprawiał błędy. Co do Twojej propozycji, moim zdaniem nie wypali. Dlaczego? Ciężko będzie znaleźć osoby, które będą chciały się w takie coś bawić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wypali z jednej podstawowej przyczyny. Żeby sprawdzić logi trzeba danej osobie dać dostęp do ftp serwera lub do hostingu. Jak sam rozumiesz takiej możliwości nie ma.

 

 

/ Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Consecuente tak właśnie myślałem że co do logów serwera będzie problem, co nie zmienia faktu że może znaleźć się osoba która chciałaby zajmować się szukaniem dowodów na winy adminów. HLTV może sprawdzić każdy, a ta osoba mogła by je sprawdzać i w razie podejrzeń rozpisywać. Także wydaje mi się że można pomyśleć o takim stanowisku, chociaż jak teraz myślę to osoba na to chętna mogłaby być ciężka do znalezienia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od tego jest UBT, poza tym jeśli kogoś oskarżam mam w obowiązku przedstawić obciążające go dowody. Twój tok myślenia jest dziwny. Może zaczniemy również skargi pisać za pokrzywdzonych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest dziwny mój tok myślenia lecz twój. Tak jak już pisałem, idąc na policję zgłaszamy fakt że nas okradziono. Czyli przynosimy w tym wypadku walizeczkę zdjęć na których znajdują się zdjęcia złodzieja który okrada nas aktualnie ? Nie sądzę. To policja ustala jego alibi, zbiera dowody na kogoś, itp. No ale życzę Ci w tym wypadku powodzenia jeżeli Cię ktoś okradnie.

 

A teraz poproszę o zamknięcie tematu gdyż widzę że jeżeli Consecuente coś powie to nie ma gadania. Żadne argumenty Cię nie przekonają.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód: Zamykam na prośbę autora.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...