Skocz do zawartości
Gość

Skarga ^^ EDEK ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 17.10.2013 21:10

 

Nick admina/gracza, który zawinił: ^^ EDEK ^^

 

Dowody: Nie zdarzylem zrobic SSow gdyż Edziu mnie zbanowal za bycie zbyt nachalnym na U@ :)

 

Świadkowie: Serwer był full wiec raczej wiekszosc osob by potwierdzila 

 

Uzasadnienie: Od 21:00-21:10 Pisałem na U@ żeby admin sprawdził gracza, który ewidentnie jechał na WH (Kindziak (nie wiem jaki ma dokladnie nick jeszcze jakies znaki specjalne)) Oczywiscie bez najmniejszej reakcji czy też nawet glupiego napisania czy gracz zostal sprawdzony czy nie. Zamiast tego szanowny pan admin wolal grozic innemu graczowi że jeżeli nie odda rzekomo skradzionego perku wlasnie Kindziakowi zostanie zbanowany i tak sie własnie stało... Zaczalem co chwile pisac na u@ żeby w koncu sprawdzil gracza bo juz sporo osob to zaczelo zauwazac że coś w tym Kindziaku jest nie tak... Oczywiście po 10 minutach spamu zostałem zbanowany z trescia "Coś nie pasuje? Idz pisz skarge!" czy cos w tym guście. Chcialbym sie dowiedziec co to ma być? Multi-Head jest jedna z wiekszych serwerowni CS w Polsce i bierzecie na adminow osoby ktorym nie chce sie nawet gracza sprawdzic bo jak on to ujal "mam ważniejsze sprawy do roboty"... No to ludzie bez przesady. Prosze o sprawdzenie HLTV oraz ukaranie tego admina.

 

 

 

 

 

1pkt ostrzeżenia za skargę bez dowodów // ProSatanek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty to powinienes dostac bana nie na 30 minut lecz 1-3h.

 

 

 

Po 1. Napisalem ze jest on czysty.

 

Po 2. Nie wszyscy co cie zabija cos maja.

 

Po 3. Swiat nie kreci sie wokol ciebie i inni gracze tez zglaszaja swoje problemy na U@.

 

Po 4. Gdy upomnialem jednego gracza o kulture ty wyjechales z tekstem (wycinek z konsoli):

 

 

 

Server tried to send invalid command:"bind "F9" "KSGkey F9"

 

"

 

The next map will be "de_eldorado".

 

*** M4v3ric killed Huzar with a headshot from ak47 ***

 

*DEAD* Herdes :  admin

 

(PLAYER) N3roX :  Kultura bedzie jak zaczniesz robic to co do Ciebie nalezy :)

 

No Time Limit

 

Bolba killed BOLS with m249

 

 

 

 

 

A po 5. Gdzie ja napisalem ze "mam ważniejsze sprawy do roboty"

? Przedstaw mi to na jakims dowodzie :).

 

 

 

 

 

Ps. Ty gdy tylko wejdziesz na serwer masz jakies problemy :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga bez dowodów to nie skarga i już na wstępie proszę o Moda o danie upomnienia w postaci % autora.

 

 

 

Skoro admin sprawdził gracza i uznał ze czysty... to nie wiem po co skarga, może ty się myliłeś. A za spamowanie na u@ jest ban, wiec moim zdaniem ban jest słuszny.

 

 

 

Jeżeli chcesz żebyśmy spr hltv to w twoim interesie jest danie nam linku do tego hltv. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak to sula napisał skarga bez dowodów. Dla mnie to puste słowa są, Kindziak ma skila i umie grać a co do sprawdzania miał robione z 10 razy ss'y jak nie więcej i zawsze UB co nie oznacza że nie jest kontrolowany bo sprawdzamy go także... Za spam na u@ ban uważam słuszny a co do admina powiem że bany mają być :

 

18. Powody banów mają być jasne, zrozumiałe i proste, bez przekleństw i zbędnych dodatków np. ban za tekstury - powód: txt lub tekstury, obrażanie - powód: obrażanie lub obraza itp. itd. - znajomość regulaminów się kłania

 

 

jeszcze raz taki ban zobaczę i dostaniesz 1 wsze ostrzeżenie - przypominam 3 ostrzeżenia stracisz admina...

 

 

 

 

 

// zamykam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...