Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Konezone -4 [k] WITAM

Recommended Posts

Guest Guest

A więc..na imię mam Artur, Cyzio, Konezone, Artiii jak kto woli ;3 Okolice Gostynia..na razie.. kiedyś JA

MAJ

KA ?

hyhy Lat 16 ;3 muzyka.. Re

gg

ae

, rap i nie tylko ?Interesuję się Mechaniką czasem i se pogram w cs'a jak mam czas hehe czyli zawsze się znajdzie.. BANG ! o resztę pytać ?

Guest Guest

czesc, ja Cie chyba pamietam ale to mniejsza.

Guest Guest

Witaj. Wydaję mi się że graliśmy ze sobą, i nawet się lubiliśmy, co ty na to xD Nie pamiętam czy miałem nick qRuBY wtedy, ale może być również  : ) xDD- REAKTYWACJA. Nie wiem czy to ty, ale możę sobie skojarzysz. Byłeś chyba [email protected] na pewnym Codzie o ile dobrze pamietam, chyba żę kompletnie pomyliłem graczy ( nick hcyba ten *_*) Takzę jest pierwsze pytanie, chcesz to sobie skojarz mnie xD

Guest Guest

qRuBy - tak byłem [email protected] byłej serwerowni przez duży okres czasu :) Tak pamiętam cię :) Więc witaj witaj bo dawno my się nie widzieliśmy :) 

Guest Guest

hehe no widzisz chcą mi coś weprzeć w głowę ale ja i tak wiem , że jestem czysty :) każdy ss czysty więc lajt nie boje się niczego :) jak zawsze byłem posądzany o haxy ;/ nawet na własnym serwie ale spox :)  Nie moja wina , że mam takiego skilla :) :* hehe ja też cię bardzo bardzo serdecznie witam :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...