Skocz do zawartości
Gość

Skarga na jar|luki

Rekomendowane odpowiedzi

jesli zly dzial prosze o przeniesienie. a wiec tak wbil sobie ziomek o nicku z jakims IP serwera i zaczol reklamowac serwer. oczywiscie jar luki sobie gral juz dawno byla to godz. 21:45 jesli chcecie to prosze o sprawdzenie hltv jak to przebiegalo. Gral sobie jak mowilem tak od 21:45 i zdarzyl tyle reklam naje.bac ze tak brzydko powiem ze to masakra, odrazu liczba graczy spadla do 24/25. nie bede sie rozpisywal dokladnie wiec prosto i na temat. reakcja administratora takiej rozbudowanej sieci powinna byc natychmiastowa, a nie ze ten sobie na specta wbil i sobie opserwuje, a bana dal ziomkowi o 21:52 tylko ze widze ze w amxbans macie godzine przestawiona. moze sie zaplatalem w tym co pisze ale ten kolega mnie tak wkurza ze nie moge go ogarnac, spamuje sie mu na u@ kilkakrotnie o cziterze a ten nie reaguje, tak samo ja w tej sytuacji. macie hltv prosze o sprawdzenie i zalaczam jeszcze  5 screenow. jesli za malo to moge wrzucic wiecej. Gora sieci niech sie wypowie na temat takiej administracji.

 

32365701154330916559.jpg

 

76593100855545338485.jpg

 

70080830281217876578.jpg

 

36525050372039253779.jpg

 

64344398219728278905.jpg

 

Ban dany ponizej lecz nie mam ss'a czyli bardzo dlugo koles reklamowal

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak wzoru Nie ten dzial a to co napisales to ma sens jakas rozmowa z tym adminem musi byc.A dlatego ze ten gosciu zdazyl pospamowac ip i troche graczy moglo uciec  tej serwerowni. :)

 

 

 

+ punkt ostrzezeń za wypowiedz w UB Team. /BounDer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


miałem tej żałosnej skargi nie komentować ale pewnie i tak będą mi kazali zatem..

 

na logike jeżeli trwała runda to nie widziałem że taki gracz wszedł i tak samo jego reklamy ponieważ był na dedzie  ale to trzeba pomyśleć żeby powiązać fakty

 

to że siedze na spec nie znaczy ze jestem przy kompie ale to też trudne do zrozumienia 

a co do u@ jeżeli nie reaguje najwyraźniej oskarżony gracz jest czysty tak ciężko pojąć ? 

 

odemnie tyle jeżeli n-ty bądź ktoś wyżej chce sprawdzać hltv to prosze bardzo 

pzdr

 

@@ przeniesione do skarg 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze Jar|Luki, grzeczniej.

 

Po drugie każde zgłoszenie gracza powinno być sprawdzane, jeżeli było, informuj graczy o tym, że gracz był sprawdzany.

 

Po trzecie. Natychmiastowo powinieneś reagować, gdy na serwerze znajduje się reklama.

 

 

 

Z mojej strony to wszystko, jeżeli admin ma ponieść jakieś konsekwencje, proszę n-tego, żeby się tym zajął.

 

 

 

/Close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...