Skocz do zawartości
Gość

UnnameD -bot & dwoch kozaczkow

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem przed  chwila bana.zarejestrowalem sie jedynie po to zeby poruszyc osobe ktorego z adminow,ktorego kopnal zaszczyt zbanowania mnie. Wcialem sie w "gadki" dwoch dzieciaczkow,tak dla smiechu,nie obrazajac zadnego. Po chwili jeden waleczny boy zaczal rzucac miesem w moja osobe(podejrzewam zazdrosc o kolege,ktoremu odpisalem na pytanie.) Sadze ze laczy ich cos glebokiego skoro tak zaciecie o siebie walcza. 

 

 

Ale do sedna,dostalem bana za przeklinanie,hmm tylko czy admin jest stronniczy,czy czesciowo slepy?bo jak gnojek wyzywal mnie od "klutasiarzy" itp to nie widzial,gdzie ja dostalem bana za odpowiedz na "oram twoja stara"   -"nawet by cie kijem przez s*mate nie tknela,deklu" co wydaje mi sie mniej obrazliwe. wiec niech na przyszlosc najpierw analizuje sytuacje a p[ozniej dopiero konsekwetnie rozdaje kary. 

 

 

 

 

 

                                                                                               Pozdrawiam UnnameD.

 

                                                                                               

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś bana ode mnie . A więc tak , wyzywałeś się z graczem , "wjechałeś " na jego rodzinę, do czego sam się przyznałeś i dostałeś bana . Również dodam , że tamten gracz również dostał bana , od razu po Tobie . Myślę, że wszystko jasne . Brak wzoru , zamykam .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...