Skocz do zawartości
equinzy

Stalker "chmurka"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mysle, ze nie tylko wypowiem sie w moim imieniu ale rowniez innych graczy. Jak wszystkim wiadomo w stalkerze jest wszystkich irytujacych zielona chmurka.

 

Nie sadzicie, ze to jest lekka przesada? Gracz z ta klasa wystrzela caly magazynek, nikogo nie zabije, wystrzeli sobie chmurke i wszyscy padaja.

 

Moja propozycja jest taka, zeby usunac to, a zamiast tego skrocic czas ladowania łuku - im wiecej inteligencji tym szybsze ładowanie i mocniejsze uderzenie. Ewentualnie dodac jakas lepsza bron.

 

 

 

Prosze o udzielanie sie w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wyżej, Stalker dostał za dużo możliwości... a ten obłok kwasu totalnie irytuje. Pomysł na klasę dobry, ale jak widać ta klasa ma sporą przewagę... Tyle odemnie, pozdrawiam. Ero

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie z tej klasy można zmienić jedynie to żeby ten granat nie naprowadzał samoczynnie na wroga.Co do chmurki to tak na prawde nie jest to takie dobre.

 

Tyle ode mnie :D

 

 

 

 

 

TiGeR

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z TiGeR-em ma racje że chmurka nie jest taka dobra jak sie wydaje grałem stalkerem i wiem że najpierw trzeba umieć dobrze ją wystrzelić :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako admini testujemy stalkera i powiem tak: Jak chmurka ma max inta to ściąga po 60hp/sek więc jest to dużo a granat (zależy od wytrzymki) po 50-100 więc jest trochę przesadzony.

 

Myślę żeby zmienić to na : Chmura co 15sek int=dmg chmury 5int=0.5dmg a stalker na poczatku by mial okolo 10inta.Granat co 15sek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiedzialem ze to bedzie tylko kwestia czasu. Ktos wbije lvl klasa i od razu trzeba oslabic bo za dobry jest. Nie uwazacie ze im ktos bardziej nas bije tym lepiej gramy? Im trudniejszy przeciwnik tym nasze umiejetnosci trzeba doskonalic. Nie oslabiajmy przeciwnika tylko pokazmy ze dbra klasa to nie wszystko.

 

 

Takie moje zdanie ;) a chmurka tylko wkurza jak jakis bot z druzyny Cie w niej zbloczy ;)

 

 

// niech ktos zamknie temat. Ogolnie mistrzem nie jestem ale taki placz slabych jaki tu widac to zal. Nauczcie sie strzelac a nie oslabiac klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie dla was nawet elektryk bedzie wkurzajacy bo na full inty wali po 200 dmg..

 

wbijcie lvl swoimi klasami tez bedą dobre jak kazda klasa albo kupcie stalkera. i nie trzeba nic zmieniac w stalkerze klasa jak kazda inna

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie te samonaprawdzajace granaty to lekka przesada, jeszcze co 5 sek... dajcie spokoj typ na assaulcie rozbija wszystkich... Nie dosc ze chmurka, to jescze he. Dla mnie za mocna klasa i jestem za zredukowaniem jej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wyzej, z broni to on ma moze ze 100 killi, a 900 z he i chmurki. Bez przesady, rzuca w inna strone he a w inna leci... Jeszcze jakby zadawal tym he obrazenia po 20 a nie po 100... Na dodatek te he ma co 5 sek. Bez przesady, co mape ma prawie nuke. Nie da sie grac.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem naprowadzanie he jest do wyrzucenia. I co 5 sec. to trochę za szybko. 

 

 

 

-Brak naprowadzania he

 

-He co 8 sec. a nie 5 jak teraz

 

 

 

Chmurka może zostać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może ograniczyć ilość chmurek na rundę? Np. do 3.

 

Żeby nie było tak jak teraz że jest jeden stalker na B (de_dust2) i chmurke cały czas w trupe no i nikt nie przejdzie bo każdy dostaje DMG i go zatrzymuje..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...