Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]bug

Rekomendowane odpowiedzi

Zbugowala mi się paka czemu poniewaz jak jestem w tt dostaje do rozbrajania zly pluging napisany wystarczy dodac tylko gracze w ct i nie bd sie bugowac paka bo juz 3x na mapke mi sie zbugowala :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbugowała Ci się paka bo jak jesteś w TT to dostajesz zły plugin do rozbrajania ?^^ i już Ci się 3 razy zbugowała na mapie paka?:D tyle zrozumiałam... ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem tego buga przed chwilką. Chodzi mianowicie o to, że widać, że ma się PAKE na przykład na radarze bądź po wciśnięciu TAB, a nie możesz jej nawet wyciągnąć przez domyślnie 5 - tak jakbyś jej nie miał w rzeczywistości. : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ekranie koło broni widnieje Tobie, że masz pakę, miałem to samo, ale w rzeczywistości nie można jej podłożyć.(Pakę ma inny gracz)

 

Dodatkowo, dziś podczas gry widziałem kolegę biegającego z paką podczas gdy była ona podłożona chwilę wcześniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja myślę , że chodzi mu o to , że jak ma pakę pokazaną na ''tabie'' czyli przy jego nicku ma napis ''bomb'' ma ją też na plecach , ale nie ma jej pod nr 5 i nie może jej splantować , bo coś jest nie tak z pluginem . Też mi się to zdarza .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...