Skocz do zawartości
Gość

gracze top

Rekomendowane odpowiedzi

Propnuje zrobic /top30 graczy i zeby np kazy gracz co ma ponizej 30 miejsca dostawal hajs na start od 2 rundy i top20 top30 bylo by. I top 30 graczow wyswietlala by sie na dole po 1 miejsce 29 nick zgony zabicia , ale jak by ktoś był dead fajnie by to wygladalo. Prosze poprzec glosami thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na "Nie" , mi się bardzo podoba serwer taki jaki jest i nic w nim nie zmieniać. To jest tylko moje zdanie, jeżeli dużo osób będzie chciało to się zrobi, lecz jak dla mnie to lepiej zostawić jak jest :).

 

Poczekajmy na wypowiedzi innych graczy i się zobaczy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może być fajnym dodatkiem do GG albo do DM, gdzie grasz cały czas i nie masz czasu patrzeć po śmierci na /top15; /rank; /rankstats.

 

Według mnie to jest zbędne, poza tym nie rozumiem części wypowiedzi że gracze <30 dostają hajs za coś, to bez sensu wg mnie.

 

Niepotrzebne, fajne dd2 powinno nie być przepchane pluginami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


duże NIE serwer itak jest napchany zbędnymi pluginami a twój pomysł raczej nie jest potrzebny nikomu do szczęścia tym bardziej z kasa na początek rundy 

 

jeżeli ktoś znajduje się już w topce to znaczy że potrafi zagrać ,uzbierać sobie kasy albo zagrać eco 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...