Skocz do zawartości
Gość

Mapy, mapy, mapy..

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chciałbym zaproponować pewną zmianę dotyczącą map.

 

Na serwerze panuje układ w tym stylu:

 

dd2-aztec-train-inferno i CZASAMI india albo cbble

 

Od kilku dni nie napotkałem na serwerze innych map. NON STOP grane jest to samo, NON STOP.

 

Moglibyście zrobić tak, by ostatnio graną mapę można było wybrać za min. 5 kolejnych map?

 

Assault, office, kabul, cbble, to są bardzo fajne mapy a na serwerze od paru dni nie widziałem ich ani razu. No może RAZ cbble na 2-3 przegrane godziny. Jest to nie tyle irytujące, co wręcz nie chcąc przeklinać bardzo wnerwiające.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tarski, no i właśnie tak jest. Gra się tylko te mapy co podałem, akurat mijają 4 mapki i jazda od nowa..

 

A więc moja pomyłka, poprawiam do 5 map

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jasne. jestem za nowymi mapami ale mapy typu assault ? no przeciez assault to najgorsza mapa jaka moze byc. legendy bowiem glosza ze ct odbilo kiedys zakladnikow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez przesady 8 to zbyt dużo . Na FFa najczęściej się gra mapy eslowe , i tak powinno być . Good a co do twojej wypowiedzi , to dziwne bo jak ja gram to są grane takie mapy jak Kabul , Office czy Assault ,a nawet Cbble . Te mapy są rzadziej grane , bo nie oszukujmy się są gorsze . Można podnieść do góra 5 mapek. :)

 

FFa to Ffa , nie ma co kombinować, nasze FFa jest bardzo dobrze grane .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bez przesady 8 to zbyt dużo . Na FFa najczęściej się gra mapy eslowe , i tak powinno być . Good a co do twojej wypowiedzi , to dziwne bo jak ja gram to są grane takie mapy jak Kabul , Office czy Assault ,a nawet Cbble . Te mapy są rzadziej grane , bo nie oszukujmy się są gorsze . Można podnieść do góra 5 mapek. :)

 

FFa to Ffa , nie ma co kombinować, nasze FFa jest bardzo dobrze grane .

 

 

 

 

To masz wyjątkowe szczęście, kolejny dzień, tylko raz grałem dziś cbble, po office, assault, ani słychu, ani widu. Kabul zaliczam do map czasami granych, raz na parę godzin.. 5 map to jak najbardziej opcja do przyjęcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...