Skocz do zawartości
Gość

Admin, ktory nie zna regulaminu - HUbaBuba

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ;]

 

 

 

Data i godzina: 11.10.2013

 

Nick admina/gracza, który zawinił: HUbaBuba

 

Dowody: AMX

 

Świadkowie: HLTV

 

Uzasadnienie: Dostalem bana za SG w hangrze na asault, z tym, ze bylem w druzynie CT. Od kiedy CT nie moze dawac SG do hangaru ? Nie jest to pierwszy raz, kiedy w/w admin nie zna regulaminu. Jeszcze pare dni temu chcial mnie zbanowac za miny w PRZEJSCIU (dobrze, ze byl inny admin i go powstrzymal). Moze czas najwyzszy przeczytac regulamin i nie banowac jak popadnie ?

 

Jak gracz siedzi na servie i co 2 slowo to "kur..., chu...", itd. to nie reagujesz, a jak ktos nie robi nic, za co moze otrzymac bana to go wstawiasz ...

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowody amx? kpina? dowód to link z hltv. Hltv nie jest świadkiem... świadkiem może być osoba grająca na serwerze która widziała sytuacje.

 

 

 

 

 

Skargę obowiązkowo trzeba poprzeć dowodem w postaci demka/ss. W tej skardze to demko będzie odpowiednim dowodem. 

 

 

 

Skarga bez dowodu to śmieć, nie skarga.

 

 

 

/zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema ;]

 

 

 

Niestety HLTV nie dziala, a przeciez nie bede calej mojej gry nagrywal.

 

Moze admin banujacy sie wypowie i powie jak bylo ?

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. 

 

Owszem ja dałem bana graczowi o nicku Kindziak 

 

Ale niewiem za co ta skarga , gracz o nicku podanym wyzej nie stosowal sie do reglaminu obowiazujacego na serwerze cod mod 800. Postawil sg w miejscu nie dozwolonym , i nie dosc ze nie moze sie z tym pogodzic ,to jeszcze pisze skargi .Mapa assault jest grana dziennie kilkanascie razy, i gracz chyba wie o tym ze niw wolno stawiac sg w hangarze. a jezeli ktos zle cos zrobi, np mine zle postawi a kindziak w nia wejdzie , to jest taki spam na u@ , przpraszam za wyrazenie placz gracza zebym cos z tym zrobil. Jezeli sg stoi w hangarze i postawil to gracz w ct to gracze w tt kampia , bo takie maja zadanie przy hostach , a ty kindziak non stop piszesz na u@ 

 

pozwole zacytowac  "wy*****ol ich z tych hostow ", czy np "co oni k^^^a tak kampia przy tych hostach " - slowa kindziaka 

 

 

 

 

 

 

 

nie przeklinamy na forum +1 pkt ostrzezenia // ProSatanek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema ;]

 

 

 

Od kiedy regulamin zabrania stawiania SG w CT ?

 

Tutaj masz temat, z ktorym powienies sie zapoznac, bo widze, ze dalej nie ograniasz: http://multi-head.pl/index.php?/topic/13281-dzia%C5%82ka-i-sg-stawianie/

 

I nie gadaj glupot, ze klne na U@. Teraz chcesz sie obronic przed konsekwencjami oczerniajac mnie ? I Ty jestes adminem ? Nie masz jaj, zeby sie przyznac do bledu i poniesc konsekwencje ?

 

To, ze pisze na U@ o lamaniu regulaminu nie jest niczym zlym i nie jest to powodem to banowania mnie ...

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema ;]

 

 

 

Chetnie je zobacze.

 

Uwazaj na slowa, bo nie jestesmy kolegami. Problemy to moze Ty masz, jak nie potrafisz sie przyznac do czegos, co zrobiles i w dodatku wymyslasz niestworzone historie.

 

 

 

Pozdrawiam ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gram nie od dziś z Kindziakiem i nigdy mi tak nie napisał to po pierwsze po drugie skoro tak piszesz że tak powiedział proszę o dowód jakiś.... gracze w CT mogą stawiać SG w hangarze, jak raz grałem z nim na assalut to sam powiedział że źle postawił SG i chciał bym go zbanował... HubaBuba zapoznaj się z regulaminem i poradnikami bo jesteś adminem dla graczy a nie odwrotnie... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...