Skocz do zawartości
Gość

Odwołanie TERRORMACHINE

Rekomendowane odpowiedzi

http://multi-head.pl/index.php?/topic/14626-terrormachine-wh-na-dd2-server/

 

 

 

Twój nick podczas gry:TERRORMACHINE

 

Godzina, data zdarzenia: dziś,koło 15:40

 

Mapa:dd2

 

STEAM_ID / IP: 89.70.137.140

 

Uzasadnienie:

 

Pierw Co do BL,AC zostały napisane odwołania,przedwczoraj.Z Bl zostanę odbanowany ponieważ musi zagłosować tylko sedzia głowny.(inni oddali głos jako uniewinnienie) Na Ac też napisałem odwołanie i rozmawiałem z kilkoma osobami także nie bedzie problemu.

 

15:40- Nie mogłem przycelowac w głowe jak skanowałem w jedno miejsce jeszcze jak gracz wbiegał przez brame.Dostał głowę bo wszedł pod skana.

 

16:53 - chodzi pewnie o celownik "po modelu" fakt stał ziome za bramą,lecz chciałem uciekawe ale zostałem zblokowany z prawej strony a celownikiem po prostu przejechałem po ścianie. (ogólnie nie wiem gdzie tu widać wh)

 

17:00-Przecież słychać jak wbiegają na dłógą chciałem zeskanować,bo przez tą ściane strzały przechodzą praktycznie w 100%.

 

21:00- To jest akcja gdzie gościa zabiłem skanem z ak. Skanowałem i pokazywały się obrażenia. po 16 czy 20 więc pokusiłem się o full-auto.

 

"DO TEGO ZOBACZYŁEM ,ŻE ZATRZYMUJE SIĘ W CZASIE GRY JAK CHCIAŁ ZOBACZYĆ KTO GDZIE JEST"---- Co do tego zatrzymywałem sie bo pisałem z aga na steamie i odpisywałem. Jakieś jeszcze akcje ? Wyjaśnie wszystko jakieś demka czy rozpiski śmiało. A i prosze żeby nie udzielały się osoby które grają pół roku na głośnikach bo zlewam wasze zdanie. Tzw "głuchy pień"  Przez 30 min demka wyjmujecie mi z rekawa 3 rozpiski. *.*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...