Skocz do zawartości
Gość

TERRORMACHINE/// wh na dd2 server

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: TERRORMACHINE

 

Godzina, data zdarzenia:dzis okolo 15:40

 

Mapa:dd2

 

Serwer:dd2

 

Link do demka: http://speedy.sh/AenFh/dust2.dem

 

STEAM_ID/IP cheat`era:"TERRORMACHINE" 38298 STEAM_0:0:37283630

Uzasadnienie: Niestety nie moge rozpakowac zadnego dema na swoim komputerze. Link dema mam od 777 za co dziekuje. Widzialam tylko na zywo jedna akcje przez przypadek bo mnie zabil, okolo 15:40 zeskanuje z deolnego trupa na srodek przy bramiee na bs"b". Przymierzy w sciane i strzeli w glowe. Ta jedna akcja jest zadziwiajaca i chcialam sprawdzic okolo 10 min jego gry ale jak mowilam nie moge. Prosze wiec o to adminow i ogranych graczy by sie wypowiedzieli po obejrzeniu dema na temat gry delikwenta. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda ,że nie ma rozpisanych czasów , ale demo zostanie sprawdzone .

 

 

 

Edit: Demo obejrzałem Terromachine wchodzi na serwer 14;55 .

 

 

 

Czasy

 

 

 

16,53 - Celownik ustawia sobie na model i skanuje, mimo tego że niema takiej możliwości aby widzieć przeciwnika.

 

 

 

17,00 Idealne skany w przeciwnika ( poprawianie pozycji )

 

 

 

21,00 Wszystkie skany celne , no może nie wszystkie ale 90%.

 

 

 

Do tego zauważyłem częste zatrzymywanie się w czasie gry ( czyżby on/off w celu rozejrzenia się po mapce ?)

 

 

 

W sumie jak dla mnie to jest wystarczające , aby zbanować gracza za wh/esp , mimo tego że jest brane pod uwagę tylko 10 minut gry podejrzanego.

 

Dodam też , że Terromachine został zbanowany na BL/AC (wiem nie współpracujemy z nimi , ale to tak dla pokazania że ma już za uszami :) )

 

 

 

Proszę członków UBT o przeanalizowanie dema i wyrażenia swoich opinii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz na pewno nie jest czysty (wg mnie) gdyż:

 

 

-W 16:53 do 16:58 jego skany są bardzo celne ;) Tak jakby skanował Według linii :)

 

-20:48 gracz już celownikiem namierza ale się boi że go może zabiją.Więc pierw wrzuca flesha a potem wyskakuje i w to miejsce gdzie mierzył zaczął strzelać.

 

 

 

 

 

I ma też minimalne przerwy na być może wyłączenie bądź włączenie.

 

 

 

 

 

Dla mnie gracz do zbanowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektóre, akcję wręcz dziwne, a niektóre normalne... według mnie trudno stwierdzić, lecz duże podejrzenie budzą we mnie owe przerwy, po których sposób skanowania/celowania zmienia się wyraźnie. 

 

 

Możliwe, że gracz używa wspomagaczy, ale nie mówię, że na pewno - takie jest moje zdanie co do tej sprawy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój nick podczas gry:TERRORMACHINE

 

Godzina, data zdarzenia: dziś,koło 15:40

 

Mapa:dd2

 

STEAM_ID / IP: 89.70.137.140

 

Uzasadnienie:

 

Pierw Co do BL,AC zostały napisane odwołania,przedwczoraj.Z Bl zostanę odbanowany ponieważ musi zagłosować tylko sedzia głowny.(inni oddali głos jako uniewinnienie) Na Ac też napisałem odwołanie i rozmawiałem z kilkoma osobami także nie bedzie problemu.

 

15:40- Nie mogłem przycelowac w głowe jak skanowałem w jedno miejsce jeszcze jak gracz wbiegał przez brame.Dostał głowę bo wszedł pod skana.

 

16:53 - chodzi pewnie o celownik "po modelu" fakt stał ziome za bramą,lecz chciałem uciekawe ale zostałem zblokowany z prawej strony a celownikiem po prostu przejechałem po ścianie. (ogólnie nie wiem gdzie tu widać wh)

 

17:00-Przecież słychać jak wbiegają na dłógą długą chciałem zeskanować,bo przez tą ściane strzały przechodzą praktycznie w 100%.

 

21:00- To jest akcja gdzie gościa zabiłem skanem z ak. Skanowałem i pokazywały się obrażenia. po 16 czy 20 więc pokusiłem się o full-auto.

 

"DO TEGO ZOBACZYŁEM ,ŻE ZATRZYMUJE SIĘ W CZASIE GRY JAK CHCIAŁ ZOBACZYĆ KTO GDZIE JEST"---- Co do tego zatrzymywałem sie bo pisałem z a** na steamie i odpisywałem. Jakieś jeszcze akcje ? Wyjaśnie wszystko jakieś demka czy rozpiski śmiało. A i prosze żeby nie udzielały się osoby które grają pół roku na głośnikach bo zlewam wasze zdanie. Tzw "głuchy pień"  Przez 30 min demka wyjmujecie mi z rekawa 3 rozpiski. *.*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


potwierdzam, że TERRORMACHINE pisał ze mną w tych godzinach na steamie ;>

 

długo gra więc ogarnia i tyle :)

 

 

 

Nie wypowiadaj się w dziale UB Team. Upomnienie /BounDer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam po ogladaniu paręnaście razy te demko wynika ,że gracz potrafi skanować a nie jak parę osób podało wh u tego gracza

 

-W 16:53 do 16:58 jego skany są bardzo celne <<< co do tego celne w brzuch lub w noge :D no ciekawe jeżeli to wh to celuje automatycznie w głowę:P przy nacisnieciu kursora myszki :P 

 

20:48 gracz już celownikiem namierza ale się boi że go może zabiją.Więc pierw wrzuca flesha a potem wyskakuje i w to miejsce gdzie mierzył zaczął strzelać.<<< Rasta poprzez granie mixów powinneś się przyzwyczaić do skanów własnie w tym miejscu ;P

 

Jak dla mnie gracz czysty....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te akcje to typowe skany na długiej. Zresztą dwa,po których zabija,bardzo podobne,wykonywane seriami,bez zawahania. Różnią się od siebie tym,że w pierwszym od razu siadła głowa,a w drugim wykończył przeciwnika po wcześniejszych strzałach i ukazaniu się obrażeń. Żadnej zmiany w skanowaniu/celowaniu po przerwach też nie dostrzegłem (Neymar Jr. , lejesz wodę,jak na sprawdzianach z treści lektury na lekcji języka polskiego,bazując na samym streszczeniu czy mi się wydaje?:) ). Na podstawie tego demka uważam,że gracz nic nie miał.Mógł wzbudzić podejrzenia,ale na bana na pewno nie zapracował. Poczułem się bardziej odpalony,gdy niedawno sprzedałem Conscowi bańkę przez dwie ściany z awp przy pierwszym skanie,po chwili dodając kolejną:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje Ci się :-o oglądałem demko gadajac przy tym z 777. Napisałem jak uważam i tyle :-D

 

 

Przyznaj, że niektóre akcje na prawdę są podejrzane.

 

A co do gracza to mówiłem, że nie mogę określić czy czegoś używa czy nie.

 

 

Mam co do tego demka mieszane uczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neymar temat nie dotyczy Hapka i jego niezdecydowania, kolejny spam i będą ostrzeżenia. Ma prawo zmienić zdanie a Tobie nic do tego. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po obejrzeniu demka widziałem że skanuje miejsca gdzie mogą ludzie kampić może skany celne tylko jak by coś miał by nie waił w brzuch czy nogi przy wiekszości z tych skanów - po takim stażu gry jaki posiada TERROR myślę że duża część z Was też by tak ogarniała... dalej żeby był odpalony to więcej akcji by się wychaczyło a nie tylko 2 z filmiku pół godz. jak dla mnie czysty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...