Skocz do zawartości
Gość

Skarga.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: Dzisiaj 4:07

Nick admina/gracza, który zawinił: 143 dzien

Dowody: Amxbans.

Świadkowie: Ci co byli na serwerze.

Uzasadnienie: Wcześniej grałem i pisałem, " co za pizda" i wgl ale ja zawsze pisze na zarty no to dostałem bana na 30 Minut, po banie wróciłem na serwer i w pierwszej rudzie ziomek miał AWP to napisałem "z tyłka masz ta AWKE xD" mineło 10 min i nic nie pisałem po chwili wbił na serwer i nawet tego nie widział i mnie zbanował na 1 dzień, ale jak on nie raz po mnie jezdzi nie raz tak było to nic nie ma. 

 

 

 

//Nieuzasadniona skarga - Ostrzeżenie / LOVO`ley D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban na 30min za: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/5OKRRNGJ22/2.jpg

 

 

 

Ban za zachętę za: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/5OKRRNGJ22/3.jpg

 

 

 

Z tym jeżdżeniem po tobie to już na fantazji poleciałeś,chłopcze. Rozpacz. Dałem ci czas na odpoczynek,ochłonięcie i opanowanie swoich emocji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak,na jeden dzień,za żenadę,którą widać na drugim zrzucie. Gdybyś wykazał skruchę i przyznał się do błędu,byłbym skłonny skrócić tego bana. Wczoraj widzieliśmy się pierwszy raz na serwerze, więc nie powinieneś mieć problemów z pamięcią i musisz kojarzyć mniej więcej godzinę mojego rzekomego wyzywania. Masz HLTV, możesz zrobić screen'a i podesłać tutaj. Tyle że jest to niemożliwe,ponieważ bezczelnie kłamiesz i wymyślasz. Niepotrzebnie jeszcze bardziej się pogrążasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban jak najbardziej słuszny. Ciesz się, że nie trafiłeś na mnie bo za takie obelgi odpocząłbyś tydzień od serwera. A za nieuzasadnioną skargę należy się ostrzeżenie na forum. Proszę moderatora o przyznanie punktu.

 

 

/ Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...