Skocz do zawartości
Gość

Bug/Problem z levelem.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry. Wbijam sobie dzisiaj popołudniu na serwer, aby zabić swój cenny czas - patrzę wchodząc do zakładki swojej klasy na Terrorystę, a On posiada 50 lvl. Hola, hola - wczoraj jak grałem, miałem lvl 68 bądź 69 - w każdym bądź razie w czołówce levelowej na serwerze. I teraz pytanie - co to ma być? Klasa wyexpiona legalnie, bez oszustw, a teraz tego levela brak? Co jest grane?

 

 

A teraz, żebym nie gadał farmazonów:

 

 

- tutaj pokazuje screena z Moimi wyzwaniami, odblokowane są prawie wszystkie (w większości) i na pewno trochę tego expa dostałem: http://i.imgur.com/r12RWEq.jpg

 

 

- okej, wyzwania to nie wszystko, lecz proszę zobaczyć na top15 (nie chodzi Mi o miejsce, wali mnie to), tylko o ilość fragów zdobytych na tym nicku, więc nie wymyślam sobie tego: http://i.imgur.com/wcMoZII.jpg

 

 

- hahaha, co najlepsze? Po wybraniu Mojej klasy patrzę na jej zdobyte doświadczenie - mam więcej doświadczenia zdobytego, niż wymaga go level? WTF?!: http://i.imgur.com/NtHRyFC.jpg

 

 

Ktoś sobie pomyśli, że robię jakieś halo albo coś się stało o czym Ja nie wiem (oczywiście społeczność serwera jest jak najbardziej pomocna w świecie, nie odpowiadając na proste pytania), ale chodzi Mi o sam fakt, że gram, siedzę, zabijam Mój jakże cenny czas na grze, a teraz takie jajco?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Każdemu cofneli lvl do 50. Chyba lepsze to niż reset do 0

 

 

 

Aha, ciekawe. No, lepsze to niż reset, ponieważ jeden już był i zaczyna to być troszkę irytujące.

 

 

 

 

Bo był bug i all mieli 200 lvl ?? Dobrze że cofli do 50 lvl a nie do 0.

 

 

 

Nie obchodzą mnie "all". Ja nie wbijałem żadnego 200 levelu, miałem swój level wbity przez swoją i wyłącznie grę. Dziwne - znowu jakieś bugi? No dobra, jeżeli nie tylko u mnie to występuje to mogę to zrozumieć, ale jest to niesprawiedliwe w stosunku do graczy, którzy na prawdę grają dobrze, zyskują te wirtualne doświadczenie i spędzają czas na serwerze. Ciekawi mnie tylko, przy czym ZNÓW mógł wystąpić bug. Tak ma być za każdym razem? Będziemy wbijać wysoki level, a po chwili zero albo znów mały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponieważ po aktualizacji binarek serwera występuje bug z dziwnie wysokim expem gracze w kilka rund zdobywają poziom 200. Nie jestem w stanie znać kto jaki mial lvl na swojej postaci. Sądzę, że bardziej byście płakali gdybym zostawił te maksymalne poziomy. W związku z tym musiałem cofnąć wszystkie postacie do poziomu maksymalnego jaki miała spora ilość graczy. Darujcie sobie teksty typu "mój jakże cenny czas". Powiedz to rodzicom, oni Twój jakże cenny czas spożytkują odpowiednie. Cofnięcie o kilka poziomów niczego wielkiego nie czyni biorąc pod uwagę, że i tak macie najwyższy w danym momencie na serwerze.

 

Pracujemy nad naprawieniem tego problemu i liczymy, że więcej się nie powtórzy. Ponieważ to zdarza się sporadycznie trudno jest odnaleźć winowajcę bugu.

 

Opc Twój egoizm jest godny najcięższych słów krytyki. Ciebie prawdopodobnie nikt i nigdy nie interesuje. Widzisz tylko koniec swojego nosa. Rzygać mi się chce jak spotykam na swojej drodze takie osoby jak Ty. Świat wokół Ciebie się nie kręci i nigdy nie będzie. Pomyśl czasem o innych, bo bardzo od nich jesteś zależny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Darujcie sobie teksty typu "mój jakże cenny czas". Powiedz to rodzicom, oni Twój jakże cenny czas spożytkują odpowiednie.

 

 

Niestety, ale nie jestem zależny od rodziców, aby zwierzać Im się z Moich wolnych minut i pytać o ich spożytkowanie, w ogóle nie trafne stwierdzenie. Wyczuwam tutaj aluzje, dlatego odpowiem Ci krótko: jeżeli średnia wieku graczy grających w dzisiejszych czasach w Counter Strika wynosi 15-16 lat, nie znaczy, że trzeba wrzucać wszystkich do jednego worka. I nie, nie daruje sobie. Nie wiedziałem o co chodzi, myślałem, że to jest jakiś bug albo został level cofnięty nieumyślnie TYLKO MNIE, dlatego zdenerwowałem się, że czas poświęcany na grze na serwerze poszedł tak na prawdę na marne.

 

 

Dobrze, sprawa została wyjaśniona - czekałem na taką wypowiedź, by rozwiała wszystkie Moje pytania. Ciesze się, że staracie się znaleźć i naprawić ten występujący bug, widać przynajmniej, że coś robicie :)

 

 

 

 

 

 

Opc Twój egoizm jest godny najcięższych słów krytyki. Ciebie prawdopodobnie nikt i nigdy nie interesuje. Widzisz tylko koniec swojego nosa. Rzygać mi się chce jak spotykam na swojej drodze takie osoby jak Ty. Świat wokół Ciebie się nie kręci i nigdy nie będzie. Pomyśl czasem o innych, bo bardzo od nich jesteś zależny.

 

 

Powiem Ci tyle. Kieruje się swoimi i pewnymi zasadami, których przestrzegam i łamać nie będę. Postawa jaką zaprezentowałem nie oznacza, że jestem taki w swoim życiu osobistym. Nie oceniaj ludzi pochopnie, skoro ich do końca nie znasz. "Prawdopodobnie" - polemizować zacznij może dopiero wtedy, gdy znasz osobę odpowiedno długo. Nie rozumiem także, jak możesz dosłownie i pochopnie rozumieć zwykłą wypowiedź w nternecie jako odbiór egoizmu w Moim życiu REALNYM. Co ma jedno do drugiego? Internet jest jak dżungla. Nie wiadomo, kto stoi za drzewem bądź gąszczem. Każdy odpowiada za swoje dupsko.

 

 

@Edit:

 

Aha, jakby co - temat można zamknąć. Dowiedziałem się, co chciałem i kończę dyskusję :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Nie obchodzą mnie "all". 

 

 

 

 

Fakt, nie jesteś egoistą. Pomyślałeś o każdym.

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiem Ci tyle. Kieruje się swoimi i pewnymi zasadami, których przestrzegam i łamać nie będę. Postawa jaką zaprezentowałem nie oznacza, że jestem taki w swoim życiu osobistym. Nie oceniaj ludzi pochopnie, skoro ich do końca nie znasz.

 

 

 

 

Oceniłem po Twoich słowach. Jaki jesteś w życiu osobistym interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Zaprezentowałeś postawę egoistycznego samoluba. W poważaniu masz resztę pokrzywdzonych graczy, ważny jest tylko TWÓJ level.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest bug i ja to zauważyłem.Kilka osób mają 200lvl.Naprawcie to i będzie git.A kolego u góry nie rób zamieszania o to czy on jest egoistą czy też nie bo to jego sprawa.Wypowiadaj się na temat związany z serwem.

 

Bo powstaje nie potrzebny spam...   ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tiger Ty będziesz mi mówił co mam robić, kpisz sobie? Sprawa dokładnie dotyczyła serwera a Opc stwierdził przecież jasno, że ma w dupie Wasze level`e i chce tylko swój odzyskać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...