Skocz do zawartości
Gość

Skarga KakaroTTo

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 23;45 04.10.2013

Nick admina/gracza, który zawinił: KakaroTTo

Dowody: ban na 30 minut.

 

consola~

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: KaKaroTTo

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'miny'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:39145493'

 

[AMXBans] Twoje IP: '195.69.80.8'

 

[AMXBans] ===============================================

Świadkowie: |Dudus|, Elo,elo 250 i inni, ktorzy grali w tym czasie na serwerze.

Uzasadnienie: Otoz admin KakaroTTo wykazuje totalnym brakiem zainteresowania, kontroli nad serwerem. Interesuje go tylko i wylacznie gra i wbijanie lvl'u. Gracze wielokrotnie pisza mi rozne rzeczy na u@, a on to olewa i za przeproszeniem ma to w dupie. Wielokrotnie pisalem do niego, pomagajac mu i ulatwic zycie innym graczom.Po kilku probach, ktore konczyly sie niestety negatywnie, napisalem na ogolnie chacie, ze admin KakaroTTo, nie umie adminowac, po czym dal mi bana za miny, ktore byly prawidlowo polozone. Nie mowie, ze jestem super pro w adminowaniu, ale jakies pojecie o tym mam i doswiadczenie z nie jednego wiekszego hostingu serwerow. Prosze o rozpatrzenie mojej skargi.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


juz tlumacze kolego moj drogi, to kto i co mi pisze na u@ to chyba jest niewidoczne dla Ciebie wiec skad mozesz wiedziec? miny polozyles w bardzo bliskiej odleglosci od schodow wiec ban sluszny. a to co pisales o mnie dla twojego dobra olalem bo nie chcialem banowac za obraze. 

 

 

 

/co ma hosting do twojego adminowania?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W bardzo bliskiej odleglosci mowisz? Hm... Nie zgodze sie z tym w zupelnosci. Co do obrazy, to napisalem tylko, ze nie potrafisz adminowac i nie czytasz u@. Oczywiscie, ze nie widze to co pisza inni do Ciebie na u@, ale mowia o tym na ogolnym chacie, ze wielokrotnie wypisuja swoje uwagi, ktore sa olewane.

 

 

 

P.S. Bledne pojecie, hosting ~ sieć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chcesz, aby admin został ukarany prosze pobierz demko z HLTV i pokaż gdzie i kiedy postawiłeś miny. Wtedy sprawdzimy czy admin miał rację banując Ciebie czy nie.

 

 

 

Po drugie, jeżeli gracze mają jakiekolwiek zastrzeżenia do Admina, powinni pisać to na forum, nie na say'u w grze. Zgłaszane problemy na zwykłym say'u w grze mogą być zwyczajnie ignorowane, dlatego że admin nie zawsze widzi co się pisze na zwykłym say'u. Więc wszystkie problemy zgłasza się na U@. Admini widzą to co się pisze na U@, jestem pewien że sprawdzają każde zgłoszenie. Jeżeli rozpiszesz demko z mapy gdy dostałeś bana sprawdzę, czy rzeczywiście postawiłeś miny w złym miejscu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co piszecie na u@ widze lecz dla was najwazniejsze jest ukaranie gracza, czekacie az komus ping podskoczy i od razu spam @chat . A wystarczy chwile poczekac i ping w normie - i wasze komentarze typu admin nie ogar - to moze zlozcie podania i sie sprawdzi wasz ogar. Dla was skan albo 3glowy z rzedu to wh/aim. jak tylko malo znany gracz wejdzie i kara to dla was musi byc odpalony. Wystarczy zmienic nick i od razu odpal ;) Jak wam slabo idzie to u kazdego szukacie powodu do banowania, nie sprawdzacie czy UAV on , jaki perk i klase ma gracz tylko wypisujecie niesluszne oskarzenia. Dodam jeszcze ze jako gracze mozecie nominowac gracza do sprawdzenia a nie KAZAC mi banowac badz robic ssy. Szanujmy sie nawzajem a gra bedzie przyjemniejsza dla wszystkich . Co do skargi, daj czasy ze swoimi minami - jak popelnilem blad przeprosze i przyjme kare, mam nadzieje ze przy swoim bledzie zrobisz tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiscie, nie ma problemu dla mnie zadnego, zeby przeprosic. Kare przyjalem, odczekalem, po czym normalnie gralem na serwerze. Jezeli chodzi o to spamowanie na u@, to bynajmniej w mojej osobie, nie powinienes sie spotkac z takimi komentarzami jak ( zbanuj go, on ma aima,wh ), za kazdym razem staralem sie Ci pomoc w jakis sposob. Pisalem, Ci aby sprawdzil tego, czy tamtego, jak i rowniez, w pozniejszej grze, ze kolega kladzie miny na bsie. Nie bede pobieral demka z HLTV, bo za duzo roboty, poza tym kara tylko 30 minut i chodzi jakies glupie miny, wiec nie bede robil problemow. Wszystko zostalo wyjasnione, temat mozna zamknac.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...