Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY][PODANIE] Zew Natury

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Zew Natury

 

 

 

Wiek:19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): W sumie brak, naucze sie ;)

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 ? znam podstawy amx, te co najważniejsze. W razie czego zapytam albo sprawdzę.

 

 

 

Staż w CS-sie:pol roku ?

 

 

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

 

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Zew%20Natury/80.72.40.110:27026/

 

 

 

Dlaczego TY .!: Hmm..Lubię ten serwerek, prawie ciągle na nim gram, często widzę, że przydałbym się w momencie kiedy nie ma do którego admina sie zgłosic. Na wszelkiego rodzaju forach nie udzielam się często, wolę robic to w grze.

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy jak leży, ale chyba za długo..3-6godz :D

 

 

 

Kontakt:Steam - Zew Natury, pw

 

 

 

ps. pogrubilem czcionke, mam nadzieję, że będziecie zachwyceni

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak "spoko koleś"

 

+steam

 

+wiek

 

+aktywność na serwerze

 

tylko to konto do podana (popraw aktywność na forum )

 

 

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na TAK.

 

+ często na serwerze

 

+ wiek

 

Admina ogarnie, wystarczy znać komendę amxmodmenu, a później wystarczy umieć czytać i można ogarnąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak . Bywasz bardzo często na serverze , zgłaszasz cziterów na u@ , nie mam do Ciebie zastrzeżeń. Myślę, że można dać Ci szansę, a co do forum to jedyny minus jak dla mnie .  Decyzja należy do h@ . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na NIE !

 

- doświadczenie

 

- zarejestrowany 4.10.13

 

- 2 h online na forum

 

- 1 POST na forum w dodatku jest to temat o admina

 

- pisze, że "przydałbym się w momencie kiedy nie ma do którego admina sie zgłosic." do mnie jeszcze nigdy się nie zgłosiłeś,

 

a STEAM mam włączony zawsze gdy i komp włączony, a uwierz mi jest to bardzooo często

 

 

 

Nie dawno każdy musiał mieć forum i przynajmniej 15 postów...

 

To teraz każdy kto zrobi konto na forum, od razu może walić podanie na admina ?

 

Moim zdaniem troszkę za szybko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja nie wiem kiedy społeczność zrozumie, że cziterów wychwytuje się na serwerze a nie na forum, że admini są od pilnowania porządku na serwerze, na forum są od tego moderatorzy. Do tej pory nie miał potrzeby zakładania konta na forum, więc go nie zakładał, jak dla mnie logiczne. Wraz z objęciem funkcji admina zapewne zwiększy swoją aktywność.

 

Na serwerze Zew Natury ma przegrane prawie 160h co jest dla mnie podstawową kartą przetargową. Widuję go bardzo często na serwerze, jest uprzejmy i nie robi niepotrzebnych spinek. Ma odpowiedni wiek i konto steam, co ułatwia kontakt. Powyższe czynniki są dla mnie równoznaczne z głosem na TAK z mojej strony. Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cappa Ty składając podanie o admina to jaką miałeś aktywność na forum ?? Ledwno spełniałeś wymagania i złożyłeś podanie ..

 

Admin nie jest potrzebny tak bardzo na forum jak na serwerze ... Dodam jeszcze że Zew Natury na przegrane prawie 2 razy więcej godzin niz Ty !!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry Cappa ale wez tam pozdrów typ jest jak najjjj na tak a ty mu nogę podkładasz .....

 

 

 

//Wypowiedź nie wnosi nic do tematu - bez % LOVO`ley D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie podanie jak najbardizej ok. Cappa cb w ogóle nie kojarzę a Zew Natury zawsze gdzieś tam przemyka na serwerze i raczej długo już tu pogrywa, uwagi na sb nie zwraca, ale to dobrze, taki powinien być admin. Jeśli będzie grywał tyle co napisał to taki admin z pewnością by się przydał. Jak na pół roku to nieżźle Ci idzie w CS'a.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chodzi mi o to, że chce za wszelką cene dać mu ocenę na NIE, bo go nie lubię czy coś w ten deseń.

 

Ludzie opanujcie się, tutaj się wypowiadamy, a nie zaraz wszyscy siadają na jednego bo ma inną decyzję niż inni.

 

Każdy ma prawo głosu i może się wypowiedzieć.Moje zdanie jest takie, niech wbije te kilka postów (nie 10+) i szafa gra.

 

 

Zresztą powiem tak (chodź pewnie zaraz jacyś cwaniacy się znajdą, co powiedzą, że sam sobie zaprzeczam w związku z opinią w poście wyżej) :

 

Wolałbym dać admina Zew'owi niż połowie aktualnych adminów, bo niektórzy mają admina, a nawet nie pofatygują się kogoś sprawdzić grając na serwerze,

 

a jeszcze inna część praktycznie nie gra. Tyle w tym temacie, wbije kilka postów i jestem na TAK, więcej się nie wypowiadam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale Cappa czy fakt, że będzie miał 15 a nie 5 postów uczyni go lepszym adminem? Czy będzie to miało wpływ na jakość jego pracy? Poza tym, nie ma wymogu odnoście do określonej liczby postów czy określonego czasu na forum online. Wymaga się wchodzenia raz dziennie na forum. Moim zdaniem kandydat pełnowartościowy i podtrzymuję swoją opinię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Duże TAK, ogarnięty, miły, kulturalny chłopak, jak jeszcze adminowałem, często do mnie pisał na steam o czitach, można śmiało mu zaufać. Jeśli chodzi o forum, to wiadomo z czasem nadrobi.

 

P.S po co tak bezsensowanie spamujecie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE. POWÓD PIERWSZY TO aktywność na forum od innych tego wymagamy więc nie widzę powodu robić tu wyjątku . A  druga sprawa to że jak mu ostatnio zwróciłem uwagę z przeklinaniem to mi odpisał żebym nie przesadzał.Skoro admin pilnujący porządku i kultury podzczas gry przesadza to ty chyba nie wiesz co to jest  być adminem, a przytym poczytaj regulamin serwera.Tyle jeśli chodzi o mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sensei, jak bylo podanie Cappy, i nie mial aktywnosci na forum jakos bylo na tak, wiec zaniechaj swoją nie tolerancje do niego. + taki ode mnie kazdemu czasem zdarzy sie przeklnac, raz czy dwa, to nie jest brak kultury, admin rowniez czlowiek, wiec w/g mnie nie jest to dobry przyklad aby przez to dawac mu minusa. Liczy sie zaangazowanie i czas gry w/g mnie, a tego Zewowi na prawde nie brak.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

sensei, jak bylo podanie Cappy, i nie mial aktywnosci na forum jakos bylo na tak, wiec zaniechaj swoją nie tolerancje do niego. + taki ode mnie kazdemu czasem zdarzy sie przeklnac, raz czy dwa, to nie jest brak kultury, admin rowniez czlowiek, wiec w/g mnie nie jest to dobry przyklad aby przez to dawac mu minusa. Liczy sie zaangazowanie i czas gry w/g mnie, a tego Zewowi na prawde nie brak.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Zanim ja złożyłem podanie na forum o admina FFA minęło prawie 2 tygodnie od mojej rejestracji, a nie dwa dni i miałem "jakieś" posty na forum, dodatkowo w jakimś stopniu się udzielałem tutaj, oraz na TS.

 

Aktualnie TS'a nie używam ponieważ miałem format i jakoś nie doszło do tego, żeby go zainstalować ponownie.

 

Więc nie mów mi, że nie miałem aktywności na tym forum i nas nie porównuj...

 

Porównać to możesz siebie ze mną, i czas spędzony na forum jest na moją korzyść. Chyba, że miałeś inne konta, tego nie wiem.

 

 

Sensej wyraził swoją opinie i tyle, nie powinno być najazdu innych na jego wypowiedź. Każdy ma prawo do swojego zdania i je przedstawia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


piszesz, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania, w tym momencie, krytykujac mnie i piszac to co napisales, sam sobie zaprzeczasz :> Zew zasluzyl na tego adma jak malo kto, i przy tym zostaje, przestan spamowac, odbij.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...