Skocz do zawartości
Nataliaa.

[ODRZUCONE]Podanie by Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Nataliaa.

 

Wiek : 14

 

Data rejestracji na forum: 26 września 2013

 

Czas spędzony na forum:  4h 37m

 

Doświadczenie w ocenianiu: 7,5/10

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie, nigdy.

 

Dlaczego Ty?:

 

Staram się o tą posadę , ponieważ mam już pewne doświadczenie. Kilka razy byłam BL lub jak kto woli Ub Team.

 

Potrafię rozpisywać demka i rozpoznać modyfikowane ssy od czystych. Czasami widzę na serwerze, że w grze przeszkadza cheater. Z własnego doświadczenia wiem , że to jest bardzo denerwujące. Zapoznałam się z regulaminami i znam taryfikator kar. Jak widać interesuję się ogółem CS'em i znam prawie wszystkie rodzaje cheatów i ich zastowanie.Każdy wie nie zawsze jest człowiek z tą rangą co mógłby sprawdzić demka i ssy, dlatego uważam, że mogę się przydać. Może mam mało postów , ale myślę, że można to nadrobić.

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Wchodzę codziennie , chyba , że czasami coś wypadnie :)

 

Coś od siebie:

 

Nazywam się Natalia.

 

Mam 14 lat.

 

Mieszkam w Anglii.

 

Interesuję się muzyką, sportem i parkourem :x

 

Gram od tygodnia na waszej sieci. Najczęściej na JailBreak'u, Only DD2 i Cod Mod 800 lvl.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na TAK

znam ją z serwa i z tsa(+) sprawdzała ze mną raz ssy i bez błędnie:) (+)

 

doświadczenie ma:) - łatwo można sprawdzić;p (+)

 

aktywność na forum - można poprawić - zwykły gracz nie ma za bardzo jak nabijać tych postów - wiem z doświadczenia;p i co  ważniejsze konto nie powstało tylko dla podania:) więc też duży +

 

myślę że przyda nam się jeszcze ktoś kto ogarnia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu Wy patrzycie na wiek? Równie dobrze 12-latek może być bardziej ogarnięty od wielu innych, starszych. Ja jestem na tak, poradzi sobie, stara się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie ! Jesteś z nami nie długo :) I jesteś za krótko na forum.Masz 16 postów ! Z nami też nie jesteś dosyć długo.

 

 

 

 

 

I proszę h@ aby przy podejmowaniu decyzji nie brać pod uwagę jej płci ! I aby Natalia nie podlizywała się przez ten czas h@ ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...