Jump to content
Guest

[ODRZUCONE]Podanie Sheen + Przeprosiny i prośba o szanse.

Recommended Posts

Nick:Sheen

Data rejestracji na forum: ponad 3 miesiące temu

Czas spędzony na forum: Dużo ponad tydzien.

Doświadczenie w ocenianiu: Duże

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak Mam nawet jeszcze konto (chyba)

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: nie.

Dlaczego Ty?:Ponieważ znam się na tym Byłem już w UBT  znam sie na rzeczy. Chciałbym powrócić do funkcji. Prosze nie zamykajcie [email protected] tego niech się wypowiedzą zalezy mi. Chciałbym otrzymac od was ostatnią szanse mysle ze kazdy na nią zasługuje

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 3-5  godzin dziennie

Coś od siebie: Wszystko o mnie wiecie. Znacie mnie. Proszę o przebaczeni chciałbym wrócić. Proszę o szanse Ostatnią.

Nie znam cie i nie powinienem wgl sie tutaj wypowiadac, ale wiem z własnego doświadczenia że nowe szanse i tak nic nie dawają moze pierwszy tydzien a potem i tak jest to samo . Tyle z mojej strony . Oczywiscie prosze na to nie patrzeć podczas decyzji ja tylko tak napisałem ;) A no i oczywiscie nie wiem za co wczesniej wyleciałes wiec nie moge powiedziec wiecej .

Zdecydowanie na Tak. Coś się zdarzyło przez co zrezygnowałeś nie wiem... Wiem że w UBT na posterunku zawsze byłeś osobą pierwszą, mało zdarzało się twoich pomyłem ( o ile było) i ogólnie sprawowałeś się bez zarzutów.

Jestem na TAK 

+Znam cie z i myślę ze ogarniesz 

+Kazdy zasługuje na ostatnią szanse (chyba ze juz miałes:D)

Dałbym Ci drugą szansę, bo w UB Team jako jeden z niewielu się przykładałeś. Chociaż mega mi się nie podoba to, że mimo rang odszedłeś od nas i poszedłeś na drugą sieć. Mimo to, jestem na tak :)

Hmm, no nwm... uciekłeś nam  na inna serwerownie, ale jak tu byleś to swoje zadania wykonywałeś dobrze... na tak.

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

odrzuc.png

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...