Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Neymar Jr.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Neymar Jr.  / Xaoo`

Wiek:16

Data rejestracji na forum:9.07.2013

CZAS spędzony na forum: Na forum spędzam sporo czasu

Doświadczenie w ocenianiu:Jest

Gramatyka obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:YES

Byles BanowanY na forum LuB serwerze?:TAK na serwie

Dlaczego Ty?:Chciałbym powrócić na MH, dalej sprawować godziwe rządy na wyższych stanowiskach :>

Ile Czasu poświęcasz na forum dziennie?: Dużo

Cos od siebie:Chciałbym wrócić na MH i spędzać z wami dalej miło czas :] 

Chciałbym przeprosić za mój ostatni "mały wybryk" 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopiero się z nami żegnałeś z błahych powodów,w moim mniemaniu trochę dziecinnie...W bardzo krótkim czasie udało ci się wiele osiągnąć,zaufano tobie,a ty równie szybko,ot tak z tego zrezygnowałeś.Nie pospieszyłeś się z tym podaniem?Przed tym incydentem,swoim zaangażowaniem na pewno pracowałeś na pozytywny głos.Tutaj nie ma co przepraszać,nie na tym rzecz polega.Zamiast tego,pokaż,że zasługujesz na kolejną szansę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie jak powiedział dzień.Jestem na neutral:Odchodzisz z powodów takich że aż szkoda wymienić.Za szybko jak dla mnie to podanie ! Odczekaj trochę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypełniałeś swoje obowiązki bardzo dobrze. Ale co do podania jestem neutral , z powodu : Nie dawno zrezygnowałeś ze wszystkich swoich rang , a po tak krótkim czasie składasz znowu podanie. ;) Odczekaj jeszcze trochę. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest Twoja ostatnia szansa. Kolejna dziecinna decyzja o rezygnacji zamknie Ci drogę do jakiejkolwiek rangi poza Zarejestrowany lub Zbanowany na tym forum.

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


akceptht.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...