Skocz do zawartości
Gość

Gracz rundy+uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak juz niektorzy zauwazyli w nocy cos/ktos rozwalilo server dd2. Kozystajac z okazji, ze i tak bedzie teraz on robiony chcialam przedstawic propozycje. Chodzi o to by na koniec kazdej rundy wysweitlalo nazwe gracza, ktory zabil najwiecej i ile zabojst przez HS. Nie chodzi o to, ze ciekawi mnie kto jest graczem rundy tylko o to, ze taka informacja ulatwia namierzenie czitera. Jesli ktos zabija np 3 rundy pod rzad zalozmy po 5 graczy, z czego 90% to hs'y, to admin jak i gracze, moga zerknac na jego gre. na innych serwerowniach to ulatwialo sprawe i czesto cziter dostawal bana po 1 rundzie gry.

 

 

 

Uwagi; To, ze na poczatq rundy da sie przejsc przez swoich jest dosyc wygodne ale czasami wlasnie przez to, ze ktos przeze mnie przejdzie wylacza sie buy manu i musze zmieniac miejsce na respie by cos kupic... Denerwuje to czasem bo uniemozliwia rasz i zajecie pozycji, ten kto gra szybko wie ile to czasu 1 sec kiedy sie biegnie z raszem, gala/dluga/trupem... mozna zabic dosc latwo 2-3 graczy o ile jest sie ta sekunde przed nimi w "umowionym miejscu";] Wiec wolalabym mijac sie na respie ale nie musiec wlaczac buy menu po 2 razy..

 

 

 

Druga uwaga to, to co mnie najbardziej zadziwilo na tutejszym dd2, mianowicie 2 granaty "he' do kupienia/posiadania. Szczerze mowiac spotkalam sie z tym przez okolo 10 lat na 2 sieciach gdzie to byloi tylko na probe i bylo wylaczane w pierwszy dzien funkcjonowania. Przy raszu i szybkiej grze, wszystkie taktyki wyniesione z innych serverow, sa ciezkie do zrealizowania...rasz polega na tym by zaskoczyc przeciwnika ale juz po pierwszej serii trzeba wiac bo leci przewaznie 5-10 granatow... Jest taki mlyn, ze poprostu gra jest malo efektowna, nie ma spektakularnych wbic na bsy bo pierwszy szturm jest zasypywany granatami... Smialo mozna stwierdzic,ze co runde, procz pierwszej, jest 40-50 granatow do wyrzucenia.. Na 32 slotach to bezsens wg mnie, po jednym he w zupelnosci wystarczy, jestem pewna, ze gracze, ktorzy dojda z innych sieci rowniez docenili by zmiane..

 

 

 

Zostawiam, do przemyslenia

 

pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jezeli chodzi o buymenu porob bindy i nie zauwazysz roznicy 

 

co do 2 HE faktycznie lekka przeginka biorac pod uwage ze mozna rowniez ten granat podniesc czasami idzie rzucić nawet do 5 he zalezy ile kolo ciebie lezy graczy zatem usunac mozliwosc 2 he albo podnoszenie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym nie zmieniał nic z HE , bo to jest element charakteryzujący multiheada i tak samo asysty za zabójstwo . A plugin najlepszego gracza jest ok . W tej kwestii jak najbardziej jestem ZA

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł z pluginem przekazany do [email protected] 2 HE nie zrezygnujemy,już było pisane na ten temat.Jest to jeden z trzech pluginów,które w największym stopniu decydują o popularności serwera.Jeśli chodzi o respawn,to lepszy taki,niż respienie jeden w drugim(zdarzało się bugowanie).Tarcze zostały już wyłączone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kazdy dd2 gdzie wiekszosc dnia jest ponad25 osob, jest popularny, nie zalezy czy masz tam 2he, czy miecze. Ludzie co lubia grac na dd2 32 sloty, patrza glownie na liczbe graczy, ze o kazdej porze dnia mozna pograc. Ale skoro macie statystyki gdzie widac, ze graczy przyciaga mozliwosc zakupu 2 he to ok, szkoda tylko, ze wiekszosc akcji jest gaszona bez nawet kontaktu wzrokowego z przeciwnikiem. Dla mnie 2 he ok, ale nie na 32 slotach gdzie jest mozliwosc podnoszenia granatow.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Plugin nie został wgrany,ponieważ nie udało nam się zdobyć rzadko spotykanej wersji,która ukazuje eff i acc. Bez tego plugin jest zbędny. Jeśli ktoś takową jest w stanie udostępnić,proszę o kontakt na pw. Reszta została wyjaśniona w poście u góry. W celu uniknięcia spamu...

 

 

 

/zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...