Skocz do zawartości
blurred

[PRZYJĘTY]Podanie by Blurred

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Blurred

 

Wiek: 19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem na różnych serwerach nie będę wymieniał ponieważ to konkurencyjne sieci :).

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

 

Staż w CS-sie: 4 lata

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Jestem osobą, która jest sumienna w wykonywaniu swojej pracy.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy, ale mniej wiecej jest to ok. 6-7h.

 

Kontakt: Gadu: 40365925 Lub PW na forum.

 

 

 

 

 

Dla 3 Panów niżej czy ja składam podanie na Moderatora Forum czy Administratora Only DD2 ? Na serwerze mam przegrane 47h.

 

 

 

jar|luki: "90% podanych czystych", siedząc 10s na dedzie jak możesz stwierdzić, ze ktoś ma haxy? Bo na spect nawet Ci się iść nie chce ponieważ fragi są ważniejsze. Jedynie to admin 7 siedzi na spect i zawsze sprawdza graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja bym mu dał szanse na okres próbny ,adminów jest nadal mało (aktywnych) , a może kolega się sprawdzi i będzie dobrze adminował.

 

więc jestem na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak patrzę na wasze wypowiedzi to słabo mi się robi . Forum jest ważne , ale bez przesady -.- . Dawać nie, z powodu forum. :)

 

Jestem na tak , bywasz często na serverze ,  admini na dd2 są potrzebni no i masz duże doświadczenie, a aktywność na forum zawsze można poprawić , Powodzenia !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Widuję go na serwerze, nie miałem z graczem nigdy problemu. Forum to forum , wg mnie to nie powód , dlaczego ktoś miałby dostać nie zamiast tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okres próbny.Jednym z obowiązków admina jest aktywne śledzenie forum.Mam nadzieję,że będziesz na bieżąco.

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


akceptht.png



Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...