Skocz do zawartości
Gość

PODANKO :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: szpady szpady beybe

Wiek: 21

Doświadczenie (w byciu adminem): mialem admina na jakis 5-6 serverach

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8,5

Staż w CS-sie: 5lat

Steam / NonSteam: Steam / NS

Dlaczego TY .!: Gram duzo, czesto w nocy, zdaza sie prawie codziennie ze gra ktos odpalony w nocy, gracze sie denerwuja ze tak powiem, admina nie ma... jestem odpowiedzialny i wiem co powinno sie robic na tym stanowisku. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zalezy od dnia i co mam w planach :)

Kontakt: gg 25447248 lub kontakt e-mail [email protected] nazwa steam phyze9216 lub SnoopiD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytając podania graczy na admina zastanawiam się gdzie jest napisane, że nie może kandydat pisać we własnym podaniu. Czy Wy będąc na rozmowie kwalifikacyjnej podajecie CV, świadectwo czy inny dokument i trzymacie buzie na kłódkę? Nie odpowiadacie na ewentualne pytania bądź nie bronicie się przed zarzutami? Gratuluję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


30h może nie ma,ale dał bym sznanse mu,ponieważ wiek ma,steama ma,troche spędza czasu na serwie.Godziny nadrobi.Każdy admin sie przyda ;)

 

A jak nie będzie sie spisywał to zawsze można mu zabrać tego adma...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzieki Tiger ze chociaz Ty ogarniasz, ja chce wam zaoferowac pomoc, sami wiecie ze w nocy adminow nie ma. przydalaby sie kazda pomoc, ale to nie ode mnie zalezy, wszystkie kryteria spelniam, oprocz 30h przegranych.. mysle ze to latwo idzie nadrobic ;) ale decyzja nie nalezy do mnie ;) Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szpady kojarzę Twój nick jakbyśmy gdzieś na jakimś serwerze grywali. Wracając do podania. Zamykam je i czekam na Twój odzew kiedy to już dograsz rzeczone 30 godzin. Warunki mimo wszystko powinny być spełnione.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...