Jump to content
Guest

[ODRZUCONE]Podanie Kaznodziej.

Recommended Posts

Nick: Kaznodziej

 

Wiek: 16 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Admin to dla mnie nie pierwszyzna.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: 5 lat

 

Steam / NonSteam: Steam :)http://banid.pl/kto?to=0:1:18553759

 

Dlaczego TY .!: Bardzo dużo  czasu spędzam na serwerze. Można mnie praktycznie spotkać niekiedy się wejdzie :). Mimo to wciąż brakuje mi godzin ;/, ale z tym czasem, który spędzam na serwie to 30 będzie jutro, max pojutrze. Czasem się zdarzy, że admina nie ma a jakiś czit jest albo się obrażają albo to albo tamto. Mikro aktywne też oczywiście jest i na forum jestem równie często.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4 godzinki +

 

Kontakt: Steam - Kaznodziej, GG - 41604720 ( zazwyczaj jestem na niewidoku także proszę pisać )

 

 

Link to comment
Share on other sites

W podaniach nie wolno się wypowiadać to i tak zostanie odrzucone, więc chciałbym coś dodać. Celowo przegrałem cały weekend i osobą, którą widziałem naprawde bardzo często był ( z tych co się wypowiedzieli ) jar luki. Shooter / sprite też się przewineli, ale 7 to w ogóle nie kojarze. Nie piszcie proszę "mała aktywność na serwie", bo to jest żenujące. Na forum mam 2d 7h...a mało postów dlatego, że nie wypowiadam się w jakich offtopach ani w działach serwerów, na których nie gram. Wole pisać tam, gdzie mój post będzie miał jakiś sens.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem nautral. Widuję gracza na serwerze ,  nie spotkałem się z brakiem jego kultury , nadużywaniem mikro itp. Nie potrafię jednak powiedzieć czy się kolega nada. Nic nie wskazuje , że nie . Popraw liczbę godzin na serwie.

 

Btw jak już Conse powiedział : w podaniach o admina można się wypowiadać !

 

Link to comment
Share on other sites

Składasz podanie na serwerze ze ścisłej polskiej czołówki według rankingów,będąc z nami ledwie dwa tygodnie.Nie za szybko?Pograj trochę,daj się poznać,nadrób zaległości i wtedy zgłoś się ponownie.Pośpiech jest złym doradcą.

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


odrzuc.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarciePozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...