Jump to content
Guest

Witam

Recommended Posts

Data i godzina: 29:09.13

Nick admina/gracza, który zawinił: ProSatanek

Dowody: Probelm ze nie ma

Świadkowie:TriQ

Uzasadnienie: Admin o nicku ProSatanek o godzinie wyzej podanej dał mi bana na 30 min za spamowanie [email protected] Najśmieszniejsze ze, za taka rzecz ktora nie powinna miec miejsca. otoz zapytalem jaśnie szanownego admina o to jak zbindowac klwisz zeby uzywac umiejetnosci na serwerze cod mod. nie otrzymalem odpowiedzi wiec zadalem to pytanie jeszcze raz. Admin najzyklej w swiecie olewa co pisza do niego gracze. Jest to pewnego rodzaju zniechecanie do wchodzenia na wasze serwery poniewaz ja jako nowy gracz nie mam pojecia nic o modzie cod i wydaje mi sie ze od pomocy nie jest tylko komenda /pomoc ale i admini ktorzy sa na serwerze. Wiec z jakiej paki dostaje bana? ze pytam co i jak? no moim zdaniem to deczko smieszne. Proponuje Was [email protected] o staranniejsza selekcje adminow, a nei przyjmowanie gnojkow 16 letnich:) bo na tyle mi ten admin wyglada.

 

 

 

+ Punkt ostrzeżeń. /BounDer

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


hah kolego skoro nie odp sprawdzałem kogoś bo miałem info że ktoś grał na czitach... i nie chciałem się zdradzać że jestem... Ty raz napisałeś potem kilka razy pod rząd i nie dawałeś spokojnie sprawdzać, dalej nie jestem gnojkiem i proszę go o ukaranie bo obraził mnie w tym momencie pisząc tak.... następna rzecz nie wiesz nic o cod mod to poczytaj regulaminy i poradniki dowiesz się paru ciekawostek... i następnym razem nie pisz do mnie z groźba bo to mnie rozjuszyło by dać bana za spam i za tą groźbe - dałem Tobie czas na napisanie skargi i przeczytanie mojej odpowiedzi tyle w tym temacie i jeszcze raz proszę o ukaranie za obrazę. dziękuję

 

 

Link to comment
Share on other sites


 

Najśmieszniejsze ze, za taka rzecz ktora nie powinna miec miejsca. otoz zapytalem jaśnie szanownego admina o to jak zbindowac klwisz zeby uzywac umiejetnosci na serwerze cod mod. nie otrzymalem odpowiedzi wiec zadalem to pytanie jeszcze raz. Admin najzyklej w swiecie olewa co pisza do niego gracze.

 

 

 

 

Tutaj się mylisz. Jeśli nie ogarniasz moda to pytaj się graczy lub zapytań na forum.

 

 

 

Głównym obowiązkiem admina jest pilnowanie porządku na serwerze. Poza tym on też chce trochę pograć.

 

 

 

 

 

 

Proponuje Was [email protected] o staranniejsza selekcje adminow, a nei przyjmowanie gnojkow 16 letnich:) bo na tyle mi ten admin wyglada.

 

 

 

 

W takim razie sam złóż podanie na admina. Swoim słownictem tylko udowadniasz niski poziom inteligencji...

 

 

 

//Wypowiedź w dziale UbT bez % - LOVo`ley D.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Jak dla mnie skarga troszeczkę nie na miejscu. Admin może miał ważniejsze sprawy takie jak napisał 'sprawdzał czitera' niż odpowiadania Ci na pytania  . Obraziłeś nie tylko Satanka , ale i wszystkich 16-letnich obywateli naszego kraju i nie tylko . Do tego powinieneś dostać % za skargę bez dowodów i obrazę . Jesteś nowym graczem , dostajesz tylko słowne upomnienie . Skargę zamykam , jeżeli [email protected] będzie chciało coś dodać , to otworzy temat . Dobranoc .

 

 

 

I na koniec 2 słowa do Hunt3ra i Booba , robicie tylko niepotrzebny spam . :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Z mojej strony dodam iż [email protected] służy do zgłaszania ważnych spraw adminom. Zapytanie o bind do takich nie należy. Od tego jest forum i odpowiednie działy. Nie bardzo rozumiem jaka jest różnica między bindowaniem klawiszy na cod a np ffa. Za obrazę admina kolego otrzymujesz ostrzeżenie. Proszę moderatora o dodanie ostrzeżenia.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...