Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Pomysł na serwer :) + pkt do reg

Recommended Posts

Guest Guest

Cześć mam taki pomysł żeby po tym jak powstanie serwer z głosowania postawić serwer Metin2 easy/4fun .

Na pewno będzie dużo ludzi grało bo nie ma dużo ciekawych serwerów metin2 aktualnie.

Mam kilka ciekawych pomysłów i potrawie wgrać rzeczy na serwer czy tam edytować ale jakimś technikiem nie jestem.

A co do reg dodać pkt że za pisanie w podaniach mało spędzasz czasu na ts3 lub 0 aktywność na forum dać % bo co ma serwer do forum/ts3

Guest Guest

Ja jestem na Nie. Metin to zło ;p. Juz lepiej w jakiejs innej też popularnej grze. Takie jest moje zdanie.

Guest Guest

Co do propozycji to myśle, że to nie wypali + porządna maszyna swoje kosztuje. A jeśli chodzi o te punkty to może ts3 nie jest tak ważny, ale już forum tak.

Guest Guest

metin 2 dla mnie obojetnie czy bedzie czy nie ale maszyna do tego na miesiąc kosztuje około 150-300 zł na 500 osób 

Kimsufi 16G jak chcesz dobry silnik

Guest Guest

Jestem na nie mysle ze to nie wypali, a po za tym to mamy otwierać jakiś nowy server wiec trochę to potrwa 

Guest Guest

Narazie MH powinien zostać przy CS-ie, nie wdrążać się w metina itp.

Co do punktu regulaminu, uważam że aktywność na forum nie jest aż tak ważna ( trzeba jedynie wiedzieć co się dzieję, ale nie trzeba pisać nie wiadomo ile) ale TS3 powinna być branę pod uwagę. Rozmawiająć w 2 mikrofony lepiej poznamy ludzi niż pisząc wiadomosć/ grajac na jednym serwerze.

Guest Guest

Mozna i diablo moda ale jak juz zrobic nowy serwer csa to juz lepiej z pokemodem 

Guest Guest

Co do punktu regulaminu jestem na tak, ponieważ też uważam , że ts 3 nic nie ma do serwera.

Do tego serwera też jestem na tak.

Guest Guest

No i może jeszcze serwer Minicraft Na nie bez sensu pomysł.

Guest Guest

Dość mam metina ;p staż 5 lat. ;) Teraz nie jest łatwo postawić serwer bo DDoS'y lecą jak głupie.. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...