Skocz do zawartości
Gość

Skarga PeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 28.09.2013 godzina 18:55

Nick admina/gracza, który zawinił: PeQ

Dowody:

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: PeQ.

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'Oszustwo'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Twoje IP: '83.20.137.11'

 

[AMXBans] =======================================

 

Świadkowie: ~ 1am , COKIA i pół serwera.

Uzasadnienie: Admin PeQ chodził sobie na płocie Na eldorado każdy pisał txt itd . Odezwałem się też że to txt ponieważ za to bana wyrwałem Jak chodziłem po tym płocie za TXT .. .

 

Napisałem mu to a on że Bana mi da za Kłamanie i tak zrobił -.- . Ten Admin Jak piszemy na u@ kilka razy bo nic nie robi to on banuje za spamowanie na u@ -.- . Gra koleś z Aimem każdy na u@ pisze a on banuje ich za Spanowanie .. Pozdrawiam takiego Admina ..

 

 

 

//Skarga bez dowodów + bezpodstawne oczernianie admina+10 / LOVO`ley D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem przy tej sytuacji.. Kolega dyskutował z adminem o to , że chodzi po teksturach bo za to samo wyrwał od niego bana , a pan Peq wlepil mu banicje za oszustwo. Widać że koleś chce stracić admina. Ostatnio była podobna sytuacja , wszyscy pisali na u@ że jest aimer na serwerze a admin nie zareagował i jeszcze dał bana komuś za spamowanie na u@. Jestem za odebraniem admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdanie PeQ dobrze sprawuje role admina ... Masz coś do niego , masz coś do Nas :)

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo dziwne bo jeszcze dzisiaj mówileś że on przekupuje Administracje a teraz to ... + po co piszesz w dziale UBT następnym razem dostajesz warna. // Jupik

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dobrze sprawuje role admina ? dasz jakieś przykłady to pomyślimy . :)

 

 

Banuje takich debili jak ty.

 

Chcesz więcej przykładów ?

comment_qswWZNPWM0mH6j4uAqlh40yBeIBnFHEK.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban sluszny  na eldorado bodajże są 2 miejsca z txt a na płotku nie ma . Wtedy był nie tylko jeden admin więc nie bój sie o to że nikt nie widział 

 

Spokojnie możesz to odczekać  , Nie zbieraj kolegów bo oni mogą robić to samo  .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale to nie jest temat o tym czy on dobrze sprawuje adma czy nie dobrze.Tu jest skarga na konkretny temat Panowie i na ten sie wypowiadamy....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już widzę spiny . Piszę jak jest . Inny Admin wbije to odrazu te aimy banuje a ten to jeszcze Banuje za Spam na u@ . Pozdro -.- .

 

 

Wielki Admin . Miałem dobre staty Ninja kampiłem na płocie a ten odrazu Ban za Txt Pozdro ! . Wtedy się wstrzymałem ale teraz jak on sobie chodził to nie wytrzymałem i skarge napisałem ..

 

 

Widać że on może wszystko ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego że płot na eldorado to nie jest txt . Możesz tam spokojnie wskoczyć np. z balkonu dużego bs'a . A ban słuszny , są to fałszywe oskarżenia kierowane do admina . PeQ dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków , pilnuje porządku na serwerze . Widać że gracze nie wiedzą gdzie tak naprawdę są txt na tej mapie . Smutne trochę . Gdyby PeQ'a nie było to by po prostu więcej cziterów latało no ale zawsze znajdą się tacy co  będą chcieli załatwić admina . Mogę dostać % , nie obchodzi mnie to . Taka jest prawda .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wez czlowieku sie Ogarnij lepiej.Tyle ci powiem.Ja nie narzekam na tego admina.A jak co sie nie podoba to sami skladajcie podania ;) Ta wypowiedz dotyczy ~1am :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tyle jak wy piszecie po 10 razy to sa bany za spam ja widze i sprawdzam wszystko

 

 

 

Nie kazdy ma czity tak jak wy myslicie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaha ! . Tylko że lata aimer Zabija nas a ty stoisz i nic nie robisz ! . Jeżeli chodzi o tego bana za Kłamanie to pozwolę że cie Wyśmieje .

 

 

Co to jest za powód ? Dyskutowaliśmy O twoim płocie a ty bana dałeś bo boisz się prawdy tyle w temacie .

 

 

@edit

 

 

To samo jak ~ 1am Napisał że jesteś 0% Skilla 100% lvl to Bana mu dałeś ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyjaśnię to tak....

 

Po 1 Na Eldo jest jedno TxT i to jest zegar :P

 

Po 2 Ban był słuszny

 

po 3 Dlaczego każdy gracz który zabije innego pisze ,że ma ima lub wh

 

po 4 Za brak dowodów w sprawie są %

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra sami zobaczycie ... Wiadomo że ja taki gracz do Admina nic nie mogę zrobić bo to "ADMIN" ...

 

 

Tak samo jak do prezydenta bym pisał -.- ..

 

 

Jedno jest pewnie PeQ nie zasługuje na admina i Kiedyś się na tym przekonacie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem zrobił się nie potrzebny spam .  Niektórzy gracze powinni dostać warna za wypowiadanie się w dziale UbT, bo niektóre wypowiedźi nie wnosiły nic do tematu , ale tym razem wam odpuszczę . Skargę zamykam i zostawiam decyzję h@ . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...